Антиоксидантів може бути й забагато! І це великий ризик, попередили медики

21 Лютий, 2017 - 18:00

Антиоксидантні добавки можуть прискорити процеси старіння й підвищити ризик ранньої смерті. Такого висновку в результаті досліджень дійли вчені з Китайської академії наук.

Спеціалісти констатували, що за сучасних умов багато людей приймає різні вітамінні комплекси, аби підтримати імунну систему, поповнити запас енергії, покращити стан шкіри. Тоді як за новими даними вчених, постійне споживання хімічних речовин може призвести до порушень в роботі організму та розвитку 
життєвонебезпечних хвороб. Мова, зокрема, про хвороби серця, рак, повідомляє healthvesti.com.

Науковці пояснили, що в орагнізмі людини є система RRC, котра бореться зі старінням. З віком вона починає деградувати, що й відкриває шлях хворобам та віковим змінам. Однак прийом антиоксидантних добавок в молодому віці призводить до дестабілізації роботи цієї системи. RRC, як і м"язи, має 
проявляти активність, тоді як добавки роблять її слабшою, підсумували дослідники. 

Читайте також:

Тема дня

В Україні щороку передчасно народжується понад 22 тисяч дітей масою нижче 2,5 кг. Держава не в змозі забезпечити усією необхідною медичною допомогою недоношених малюків.
Коли вам за сорок, маєте бути готовими до проблем із тиском. За статистикою, кожен третій українець після сорока -- гіпертонік. Ще стільки ж не знає про свою хворобу.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.