Антиоксидантів може бути й забагато! І це великий ризик, попередили медики

21 Лютий, 2017 - 18:00

Антиоксидантні добавки можуть прискорити процеси старіння й підвищити ризик ранньої смерті. Такого висновку в результаті досліджень дійли вчені з Китайської академії наук.

Спеціалісти констатували, що за сучасних умов багато людей приймає різні вітамінні комплекси, аби підтримати імунну систему, поповнити запас енергії, покращити стан шкіри. Тоді як за новими даними вчених, постійне споживання хімічних речовин може призвести до порушень в роботі організму та розвитку 
життєвонебезпечних хвороб. Мова, зокрема, про хвороби серця, рак, повідомляє healthvesti.com.

Науковці пояснили, що в орагнізмі людини є система RRC, котра бореться зі старінням. З віком вона починає деградувати, що й відкриває шлях хворобам та віковим змінам. Однак прийом антиоксидантних добавок в молодому віці призводить до дестабілізації роботи цієї системи. RRC, як і м"язи, має 
проявляти активність, тоді як добавки роблять її слабшою, підсумували дослідники. 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

З кожним роком в Україні з'являється все більше людей, які мають проблеми із зором. За підрахунками МОЗ, у кожної п'ятої дитини в Україні -- нездорові очі.
Люди, які лише півгодини сплять удень, рідше потерпають від стрибків артеріального тиску і більш продуктивно працюють
Такого висновку дійшли вчені з Греції, дослідивши зміни фізіологічних параметрів майже 4000 осіб середнього віку, які потерпають від артеріальної гіпертензії.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.