Ось чому не можна відмовлятися від супів: їх визнано найкращою профілактикою серйозної хвороби

23 Лютий, 2017 - 14:00
Регулярне вживання звичайного супу може вберегти від діабету, кажуть вчені

У масштабному дослідженні взяли  участь 2500 жителів, Європи, Австралії та Нової Зеландії з високим ризиком розвитку діабету другого типу. Як пише headinsider.net, учасники вже перебували у так званому переддіабетичному стані — в них спостерігався підвищений рівень цукру в крові і надмірна вага.

Протягом 8 тижнів частина з них сиділа на жорсткій дієті, споживаючи лише 800 калорій на добу (при приблизною добової норми в 2-2,5 тисячі калорій) і харчуючись тільки супами і молочними коктейлями. Крім того, учасники регулярно займалися фізичними вправами.

За два місяці люди з цієї групи в середньому схудли на 10 кілограмів, втративши приблизно 10,8% маси тіла. Розрахунки показали, що ризик переходу переддіабетичного стану в діабет при цьому знизився на 90%. В інших учасників такого приголомшливого ефекту не спостерігалося.

Дослідження відбулося у рамках міжнародного наукового проекту щодо пошуку стратегій профілактики діабету другого типу  Preview Project, що фінансується Євросоюзом. Preview вже триває два роки і розрахований до 2018 року.

Люди, які беруть участь в проекті, розділені на групи, на прикладі яких вивчається дія дієт з різним вмістом білків і вуглеводів, а також різних режимів фізичних навантажень. В результаті вчені збираються визначити найбільш оптимальне поєднання типу дієти і рівня навантаження, яке дозволить запобігти розвитку діабету.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

19:20
Брунькотерапія допомагає при багатьох захворюваннях, кажуть фахівці народної медицини.
18:02
Науковці змусили відступити смертельну інфекцію, врятувавши двох уражених нею людей.
10:26
Нейрофізіологи і дієтологи з Мерілендського університету запевняють: кава найкраще бадьорить між 9.30 та 11.30. А ідеальний час для еспресо - 10.30. Чому так?
12:32
Попри цілющі властивості березового соку, пити його можна не всім.
09:19
Вони просять у лікарів “придбати продукти, натерти спину, просто поговорити”. Тим часом інші люди, які справді потребують допомоги, змушені чекати.
19:31
Слова про те, що кохання - як наркотик, мають під собою грунт, кажуть фахівці.
15:13
Через потепління самиці поспішають відкладати яйця, а для цього їм потрібна кров - тварин, людей.
12:30
Щодня для порятунку недоношеної дитини потрібно витрачати від однієї до трьох тисяч гривень, у середньому загальна сума всіх витрат - приблизно 100 тисяч гривень.
14:00
Чим замінити м'ясо та чому важливо вживати багато білка?
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.