Порада для чоловіків: не поспішайте вставати з ліжка. Приділіть цьому заняттю 10 хвилин, і житимете довше

25 Лютий, 2017 - 10:08

Німецькі вчені з’ясували: якщо дивитись на оголені жіночі груди протягом 10 хвилин, це може замінити півгодинне фітнес-тренування. А от регулярне споглядання жіночих принад сприяє покращенню здоров’я й продовженню життя практично на п’ять років. Про це пише invaders.com.ua.

В дослідженні задіяли чоловіків, які щодня впродовж певного часу мали дивитись на оголені груди жінки. А вчені регулярно проводили медичне обстеження. В результаті констатували: в учасників експерименту значно покращились показники, пов"язані з серцево-судинними хворобами, через які ті потерпали.

При тім вчені порадили дивитись на жіночі принади з різних ракурсів й бажано наживо. І додали, таке заняття має ефект тренування в спортзалі, адже сприяє спалюванню калорій та насиченню внутрішніх органів киснем. 
 

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Люди, які лише півгодини сплять удень, рідше потерпають від стрибків артеріального тиску і більш продуктивно працюють
Такого висновку дійшли вчені з Греції, дослідивши зміни фізіологічних параметрів майже 4000 осіб середнього віку, які потерпають від артеріальної гіпертензії.
Високий рiвень холестерину здатен знижувати щiльнiсть кiсткової тканини, адже перешкоджає утворенню нових клiтин -- такi новi данi про холестерин, озвученi веченими з медичного ц

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.