Стало відомо, як багато українців уразила депресія

27 Лютий, 2017 - 16:45

У світі через депресію потерпає більше 300 мільйонів осіб. За останні 10 років кількість випадків розвитку цієї хвороби зросла на 18 %. В Україні ж через таку проблему страждає 6,3 % населення. Такі дані оприлюднили спеціалісти ВООЗ, пише health.unian.ua.

Медики пояснюють: йдеться про психічне порушення, яке впливає на здатність успішно працювати, вчитися, вести домашні справи. Загалом це позбавляє людину можливості нормально функціонувати, може призвести до самогубства чи спровокувати розвиток онкозахворювань.

При тім далеко не всі розуміють, що депресія потребує медичної допомоги, адже відрізняється від звичайних коливань настрою. Хвороба провокує стійке відчуття суму, що триває більше двох тижнів.

Ефективні форми лікування включають психосоціальну допомогу й медикаментозне лікування. Аби зробити перший крок до одужання, треба визнати наявність проблеми й звернутись по  допомогу, наголошують фахівці.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

10:00
За останніми даними, чоловіки частіше хворіють на БАР, аніж жінки. Точні причини проблеми досі не з'ясовані.
09:32
Сульфат кальцію у крем-сирі використовують як кальцієвмісну харчову добавку. До слова, він є одним із компонентів цементу.
08:30
"Дехто вірить, що допоможуть перекис водню, мухомори, голодування. Але найкраще допомагає лікування при ранній діагностиці хвороби".
15:00
Фахівці радять купувати рибу у супермаркетах і не лінуватися вимагати необхідні супровідні документи. Розповідаємо, чому.
11:00
Медицина виокремлює три основні види раку молочної залози. Один із них - гормонозалежний.
11:00
Все почалося з того, що у пацієнта раптом стали набрякати і боліти суглоби, а згодом погіршився зір.
09:00
"Коли я вийшов на пенсію, зрозумів: щоб почуватись краще, треба більше рухатись", - каже чоловік.
14:15
Ревнощі неабияк впливають на організм людини. Вона при цьому може відчувати і фізичний біль - голови та серця, може стрибати тиск.
15:00
Про молекулярні "датчики" кисню, супердопінг і боротьбу з онкоклітинами.
11:00
"Ми навіть не усвідомлюємо, наскільки поліпшилося наше харчування за останні сто років, і вважаємо поганим і неправильним те, про що наші предки могли тільки мріяти!"
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.