Названо причину, через яку руйнується 10 % стосунків. Жінкам це треба робити швидше

28 Лютий, 2017 - 18:00

Представниці слабкої статі славляться своєю мало не звичкою подовгу крутитись перед дзеркалом. Аби привести себе в порядок і добре виглядає, жінки готові навіть запізнитись на зустріч. От соціологи й вирішили довідатись, скільки часу їм не шкода витрачити на таке заняття.

У результаті масштабного опитування стало відомо, що зранку перед дзеркалом представниці прекрасної статі проводять в середньому 40 хвилин. Перед виходом на важливу зустріч, аби причепуритись, жінці потрібна 1 година 12 хвилин (душ, епіляція, укладка, мейк-ап, одяг). А за життя на розглядання себе перед 
дзеркалом жінки витрачають аж три роки...

До слова, вчені попередили, мовляв, через нервування з приводу очікування, поки кохана збереться, руйнується 10 % стосунків, повідомляє neboley.com.ua.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Як виглядають чудодійні зимові процедури для оздоровлення? Докладніше про це розповіла Людмила Стеценко, лікар нетрадиційної медицини. -- Чому лікування холодом дієве?
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.

Новини

16:20
Регулярний огляд може допомогти зменшити захворюваність та смертність українок від раку шийки матки, що є четвертою найпоширенішою онкохворобою серед жінок у світі.
12:50
У цьому епідсезоні прогнозують два нові штами вірусу. Один із них називають особливо небезпечним.
10:20
37-річна біологиня Марія Байляк стала переможницею премії "Для жінок у науці".
08:40
Чадний газ не можна побачити чи відчути його запах
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.