За кілька років грипу можна буде не боятися

3 Березень, 2017 - 13:00
Вченим вдалося виявити антитіла, які зможуть впоратися з усіма видами вірусу грипу А

Британські дослідники пояснили, що проблема полягає в тому, що труднощі в боротьбі з грипом виникають через швидку мутації вірусу, яка призводить до неактуальність недавно створеної вакцини, пише golos.ua.

Однак дослідникам вдалося виявити антитіла F16, які можуть боротися з вірусами грипу типу А (це найбільш поширений тип захворювання). Експерти планують на підставі даного відкриття розробити ліки, яке захистить людину від грипу якщо не на все життя, то, як мінімум, на кілька десятків років.

Для створення цих ліків вимагається кілька років, вважають вчені.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Щодня з прогулянки моя дитина приносить каштани, які трохи рано цього року почали падати. Я думала викинути, а мама каже, що з них можна робити ліки -- десь читала про це.
"Розкажіть, яка різниця між грипом і парагрипом? Мені поставили саме такий діагноз -- парагрип, маю температуру 38 -- 39 градусів, болить горло, сухий кашель, відчуваю загальну слабкість".

Новини

09:03
ВООЗ рекомендує розширити програму «Доступні ліки» в Україні та додати ще кілька груп медикаментів
07:47
Дітей оточує реклама продуктів із високим вмістом жирів, солі та цукру. Лише в половині з 53 країн Європейського регіону ВООЗ було вжито заходів щодо обмеження такої реклами.
23:46
Дослідники з Національного університету Инчхона (Південна Корея) проаналізували склад 39 зразків харчової солі і виявили у 36 з них мікропластик.
22:12
Згідно з графіком ефективної температури по показнику Міссенарда, в Україні на цьому робочому тижні, 22-25 жовтня, очікуються субкомфортні та дискомфортні погодні умови.
13:34
Хвора жінка перебуває в лікарні у важкому стані.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.