Краще позбутися цього зараз, щоб потім не було проблем з головою

7 Березень, 2017 - 11:30
Ожиріння в середньому віці може в значній мірі збільшити небезпеку розвитку недоумкуватості

У дослідженні вчених з французького інституту INSERM взяли участь 6400 осіб у віці від 39 до 63 років. Вчені протягом 12 років досліджували когнітивну функцію і індекс маси тіла, а також умови, які пов'язані з ожирінням, такі як високий кров'яний тиск.

З'ясувалося, що з роками ожиріння все більше позначалося на результатах тестів на мислення і пам'ять, повідомляє newsyou.info. Дослідження показало, що люди, які страждають ожирінням в середньому віці, майже в чотири рази більше схильні до розвитку недоумкуватості.

“Ми всі знаємо, що зайва вага негативно позначається на фізичному здоров'ї, але це дослідження показує, що це погано не тільки для серця, але і для голови. Все, що скорочує приплив крові до мозку, як високий кров'яний тиск, пов'язаний з ожирінням, збільшує небезпеку недоумкуватості надалі”, -- зазначила Джессіка Сміт з Товариства боротьби з хворобою Альцгеймера.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Як виглядають чудодійні зимові процедури для оздоровлення? Докладніше про це розповіла Людмила Стеценко, лікар нетрадиційної медицини. -- Чому лікування холодом дієве?
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.

Новини

16:20
Регулярний огляд може допомогти зменшити захворюваність та смертність українок від раку шийки матки, що є четвертою найпоширенішою онкохворобою серед жінок у світі.
12:50
У цьому епідсезоні прогнозують два нові штами вірусу. Один із них називають особливо небезпечним.
10:20
37-річна біологиня Марія Байляк стала переможницею премії "Для жінок у науці".
08:40
Чадний газ не можна побачити чи відчути його запах
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.