Краще позбутися цього зараз, щоб потім не було проблем з головою

7 Березень, 2017 - 11:30
Ожиріння в середньому віці може в значній мірі збільшити небезпеку розвитку недоумкуватості

У дослідженні вчених з французького інституту INSERM взяли участь 6400 осіб у віці від 39 до 63 років. Вчені протягом 12 років досліджували когнітивну функцію і індекс маси тіла, а також умови, які пов'язані з ожирінням, такі як високий кров'яний тиск.

З'ясувалося, що з роками ожиріння все більше позначалося на результатах тестів на мислення і пам'ять, повідомляє newsyou.info. Дослідження показало, що люди, які страждають ожирінням в середньому віці, майже в чотири рази більше схильні до розвитку недоумкуватості.

“Ми всі знаємо, що зайва вага негативно позначається на фізичному здоров'ї, але це дослідження показує, що це погано не тільки для серця, але і для голови. Все, що скорочує приплив крові до мозку, як високий кров'яний тиск, пов'язаний з ожирінням, збільшує небезпеку недоумкуватості надалі”, -- зазначила Джессіка Сміт з Товариства боротьби з хворобою Альцгеймера.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.