Названо найбільш ефективний спосіб продовження тривалості життя людини

14 Березень, 2017 - 16:45

Науковці заявили, що на тривалість життя людини найгірше впливає самотнійсть і відсутність підтримки з боку близьких. Про таке повідомляє espreso.tv.

Під час дослідження вчені проаналізували життя понад півтори тисячі осіб, середній вік яких становив 71 рік. У результаті з"ясували, що 23% одиноких людей за шість років дослідження померли. Лише 14% добровольців заявили про достатній рівень спілкування. Натомість 43% людей після 60 років зізнались, що
відчувають себе ізольованими.

Відтак фахівці констатували: самотність може бути основним чинником у зниженні якості життя людей, призвести до депресії, когнітивних порушень і інших проблем зі здоров'ям, котрі призводять до скорочення тривалості життя.
 

Читайте також:

Тема дня

В Україні щороку передчасно народжується понад 22 тисяч дітей масою нижче 2,5 кг. Держава не в змозі забезпечити усією необхідною медичною допомогою недоношених малюків.
Коли вам за сорок, маєте бути готовими до проблем із тиском. За статистикою, кожен третій українець після сорока -- гіпертонік. Ще стільки ж не знає про свою хворобу.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.