8 жіночих звичок для здоров'я грудей

19 Березень, 2017 - 14:02

Груди – невід’ємна частина жіночого силуету та головна особливість фізичної привабливості жінки. Це її гордість та її “головний біль”.

Від періоду статевого дозрівання до дорослого віку тканини молочних залоз розвиваються, аби в подальшому стати важливим компонентом сексуальної привабливості та задоволення. А також саме жіночі груди є символом маминої ласки та любові.

Проте як і у всіх інших органах нашого тіла, існують певні хвороби, які вражають молочні залози, пише moyezdorovya.com.ua. Тому важливо уважно ставитись до будь-яких змін та проблем.

Окрім того, також важливо запровадити низку корисних звичок, які допоможуть підтримувати здоровий стан молочних залоз. Ось вони:

1. Масаж для здорових грудей

Регулярний масаж грудей – це чудовий засіб активувати лімфатичну систему та підвищити циркуляцію крові в тканинах молочних залоз.

Починайте масажувати під рукою та поступово рухайтесь вниз, закінчуючи легким натисканням на сосок. Не плутайте масаж із щомісячним самообстеженням грудей, але пам’ятайте, що обстеження необхідне для виявлення будь-яких аномалій. А як робити самообстеження грудей, читайте тут.

2. Підтримуйте нормальну вагу

Жінки з надмірною вагою, або ожирінням, мають подвійний ризик розвитку раку грудей, ніж ті, які підтримують свою вагу у нормі. Дбайте про свою вагу, дотримуючись збалансованого харчування, виконуючи регулярні фізичні вправи, або ведучи здоровий спосіб життя.

3. Вправи для грудей

Хоча це й виснажує і часом здається нудним, регулярні вправи необхідні для підтримки здорового стану грудей, оскільки це сприяє виведенню токсинів та запобігає закупорці лімфатичної системи.

Щоденні вправи – найефективніший спосіб подбати про лімфатичну систему, а здорова лімфатична система сприяє усуненню будь-яких токсинів. За даними Національного інституту раку, ця звичка здатна скоротити ризик захворювання раком від 20% до 80%.

Вправи також можуть допомогти вивільнити гормони, які захищатимуть організм від розвитку злоякісних клітин у тканинах молочних залоз, а також підтримуватимуть нормальну вагу. Як правило, до комплексу вправ для грудей входять різноманітні відтискання та робота з гантелями.

4. Пітніння

Рідина, що вивільняється тоді, коли людина пітніє, містить шкідливі речовини, які не потрібні організму, і якщо їх не вивести з організму, можуть завдати непоправної шкоди.

Коли людина пітніє під час виконання фізичних вправ, перебуваючи у сауні або виконуючи іншу фізичну роботу, це покращує роботу імунної системи та сприяє здоров’ю грудей.

5. Відмова від алкоголю

Надмірне споживання алкоголю сприяє утворенню токсинів та знижує діяльність органів виведення. Це, своєю чергою, призводить до затримки рідини, у результаті чого, підвищується ризик виникнення раку, разом з іншими хворобами, які є реакцією на запальний процес в організмі.

Коли споживати надмірну кількість алкоголю, підвищиться ризик виникнення раку грудей на 20%.

6. Дізнайтесь історію хвороби вашої сім’ї

Відомо, що понад 15% жінок, у яких діагностовано рак грудей, мають сімейну історію цього захворювання. Якщо у члена родини був такий вид раку, ризик захворювання збільшується у 2-5 разів, порівнюючи із рештою населення.

Важливо знати історію хвороби своєї родини, оскільки тоді є шанс уникнути біди, регулярно перевіряючи себе, аби виявити аномалії на ранньому етапі.

7. Регулярні обстеження

Оскільки існує багато факторів, що можуть призвести до розвитку раку, кіст та інших проблем у грудях, необхідно проходити медичний огляд, принаймні раз на три роки.

Після 40 років, особливо, якщо є генетична схильність до цього виду раку, потрібно проходити обстеження раз на рік.

8. Пийте воду

Щоденне споживання води діє як паливо для клітин і відіграє важливу роль у доставці вітамінів, а також усіх інших важливих речовин, що потрібні організму. Натуральна вода сприяє детоксикації організму та підтримує оптимальну функцію лімфатичної і кровоносної систем.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Люди, які лише півгодини сплять удень, рідше потерпають від стрибків артеріального тиску і більш продуктивно працюють
Такого висновку дійшли вчені з Греції, дослідивши зміни фізіологічних параметрів майже 4000 осіб середнього віку, які потерпають від артеріальної гіпертензії.
Високий рiвень холестерину здатен знижувати щiльнiсть кiсткової тканини, адже перешкоджає утворенню нових клiтин -- такi новi данi про холестерин, озвученi веченими з медичного ц

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.