Названо напій, який покращує інтелектуальні здібності

19 Березень, 2017 - 12:05

Регулярне вживання чаю може поліпшити розумові здібності здорової людини, вважають голландські і британські дослідники, що вивчили вплив напою на людський мозок.

Вчені провели дослідження, в якому взяли участь 44 добровольців у віці до 40 років. Всіх випробовуваних розділили на дві групи. Перші давали 50 мг кофеїну і ту ж дозу в поєднанні з амінокислотою L-тіанином (100 мг), яка міститься в чаї, інша група отримувала плацебо. Потім всі добровольці пройшли тести, в яких потрібно було розпізнавати слова, швидко обробляти візуальну інформацію і оперативно перемикати увагу, пише newsyou.info.

Виявилося, що ті, хто пили чай, що містить одночасно L-тіанін і кофеїн, показували кращі результати, ніж ті, хто обмежувався тільки кофеїном або пив плацебо. При цьому чай не тільки покращував розумові здібності учасників, а й підвищував їх пильність, одночасно знижуючи втому, доповнили фахівці.

Експерти вважають, що не дарма чай давно визнаний корисним напоєм. Вони вважають, що в перспективі зможуть виявити більш широкий спектр позитивного впливу на організм цього напою. Дослідження було опубліковане в журналі Nutritional Neuroscience.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Люди, які лише півгодини сплять удень, рідше потерпають від стрибків артеріального тиску і більш продуктивно працюють
Такого висновку дійшли вчені з Греції, дослідивши зміни фізіологічних параметрів майже 4000 осіб середнього віку, які потерпають від артеріальної гіпертензії.
Високий рiвень холестерину здатен знижувати щiльнiсть кiсткової тканини, адже перешкоджає утворенню нових клiтин -- такi новi данi про холестерин, озвученi веченими з медичного ц

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.