Спростовано міф про невиліковність діабету — від нього можна позбутися!

20 Березень, 2017 - 10:00
Діабет другого типу можна повністю вилікувати за 4 місяці, стверджують вчені

Перебіг діабету можна повернути назад всього за 4 місяці за рахунок комбінації з ліків, фізичних навантажень і правильного харчування. Такого висновку дійшли вчені з Університету Макмастера в Канаді.

Традиційно діабет вважають невиліковною хворобою, але вчені довели, що це міф. Вони кажуть, що діабет є оборотним станом, пише newsyou.info. Домогтися істотного прогресу можна всього за 4 місяці за рахунок інтенсивного лікування.

В ході клінічних досліджень комбінація з ліків, інсуліну, дієти і фізичних навантажень дозволила 40% пацієнтам з діабетом другого типу перейти в стан ремісії. А це суттєво відрізняється від стабілізації стану, при якому людина просто управляє рівнем цукру в крові.

В майбутньому подібний підхід в лікуванні діабету дозволить не просто брати хворобу під контроль, а домагатися стійкого одужання, щоб згодом просто ретельніше спостерігати за здоров'ям пацієнтів, запобігаючи рецидиви. Це дасть пацієнтам можливість істотно підвищити якість життя, їх підшлункова залоза зможе відпочити, а рівень жиру в організмі знизиться, що призведе до більш стабільного вироблення інсуліну.

Діабетикам і раніше радили комбінувати ліки з фізичними навантаженнями і дієтою. Вчені вирішили перевірити інші методи на 83 добровольцях, яких розділили на три групи. У двох групах проводили персональні тренування, знизивши кількість їжі до 750 калорій в день. Половина учасників цих груп дотримувалася цих змін 8 тижнів, друга половина -- 4 місяці. Третя група була контрольною, і в ній лікування діабету залишалося стандартним. По завершенні періоду експерименту всі його учасники відмовилися від лікування діабету.

Через три місяці 11 з 27 добровольців, які пройшли через 4-місячний курс, вступили в ремісію. У групі з 8 тижнями навантажень це вийшло лише у 6 з 28 осіб, а в контрольній групі -- у 4 з 28.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.