Визначено ідеальну дієту для людей похилого віку

22 Березень, 2017 - 13:00

Група канадських учених довела гіпотезу про взаємозв'язок між раціоном харчування людей в літньому віці і збереженням їх когнітивних здібностей, а також здоров'я мозку.

Так, вчені з Науково-дослідного інституту імені Ротмана вважають, що більшість пропонованих “дієт для літніх людей” не ґрунтуються на жодних серйозних дослідженнях. Тому, якщо вони і можуть допомогти здоров'ю людей похилого віку, то тільки завдяки випадковому збігу, пише nastroenie.com.ua.

Автори наукового дослідження позначили орієнтири в харчуванні, дотримуючись яких, люди похилого віку зможуть довше зберігати своє здоров'я. Так, для літніх людей дуже важливо вживати в їжу рибу і горіхи, які надають позитивний вплив на мозок. Крім того, рекомендується вживати ягоди та овочі, і абсолютно необхідно, щоб в раціоні людей похилого віку були присутні бобові культури. Також важливо дотримуватися помірності в їжі і зосередиться на різноманітність страв.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.