Цей популярний продукт збереже стрункість

26 Березень, 2017 - 17:01

Медицина в останні роки, схоже, всерйоз вирішила реабілітувати сир. Цей дуже смачний продукт здавна вважається не дуже корисним. Однак зараз вчені з університету Дубліна дійшли висновку, що сир не тільки не підвищує вміст холестерину, але і є ефективним і, що найголовніше, смачним знаряддям боротьби з зайвими кілограмами.

Ірландські вчені впевнені, що любителі сиру є стрункішими за тих, хто є до нього байдужим. Цей висновок вони зробили після дослідження впливу молочних продуктів: молока, йогурту, масла, вершків і головним чином сиру на півтори тисячі чоловік від 18 до 90 років. З'ясувалося, що ті люди, які з'їдають багато молочних продуктів, мають більш низький індекс маси тіла. У них менший відсоток вмісту жиру, вужча талія і нижчий артеріальний тиск, пише supreme2.ru.

Найцікавішим підсумком дослідження є, однак, не це. Виявилося, що у людей, що харчуються молочними продуктами з низьким вмістом жирів, вищий рівень холестерину, хоча сучасна медицина радить: щоб мати низький рівень холестерину, слід поменше їсти насичених жирів, яких якраз і багато в сирі. Медики нагадують, що чим вищий рівень холестерину, тим більша небезпека серцево-судинних захворювань.

До слова, недавні дослідження вчених з різних країн підтвердили, що насичені жири з сиру не збільшують вміст холестерину в крові завдяки унікальним поживним речовинам, які вони містять.

Керівник групи ірландських вчених, професор Емма Фіні, звертає увагу ще на одну цікаву особливість сирної дієти. Шанувальники сиру з'їдають багато не тільки насичених жирів, які, не виключено, далеко не так шкідливі, як вважають медики, а й вуглеводів. І при цьому стрункі і відчувають себе прекрасно
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

16:10
“Донька народилася здоровою. У півтора року захворіла на вірусний енцефаліт. І от наслідки...”
13:50
Дискусія з прихильницею, а також противницею гомеопатії. Які аргументи вони наводять?
10:08
"У багатьох наукових працях доведено, що на сперматогенез чоловіка впливають також комп'ютери".
19:30
Для успішного засинання та якісного сну неодмінною умовою є невелике зниження температури тіла.
15:03
У висушених фруктах вітаміни та поживні речовини зберігаються в концентрованому стані, адже зайва волога висушується, кажуть фахівці.
19:25
Як відрізнити звичайне відкладання справ на потім від прокрастинації і що може допомогти вирішити проблему?
14:10
Вона передбачає в основному вживання риби, м'яса, горіхів, овочів, фруктів, коренеплодів.
14:18
Патологічним потовиділення вважають тоді, коли воно постійно перевищує норму.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.