Озвучено секрет довголіття для жінок: народжувати після 45

27 Березень, 2017 - 14:00

Ізраїльські вчені встановили, що жінки, які зачали природним чином і народили після 45 років, довше залишаються молодими. Як виявилося, вони мають чотири унікальні гени, які й створюють ефект протидії старінню.

Дослідження проводилися в медичному центрі Хадасса в Єрусалимі. Всі жінки належать до ашкеназної ультрарелігійної громаді кварталу Меа Шаар. Нері Лауфер, доктор, який очолює дослідження, говорить: "Ця група жінок унікальна, вона існує тільки в Ізраїлі. Й їх здатність спонтанно завагітніти в пізньому віці може виявитися ключем до розгадки механізму відновлення організму -- як жінок, так і чоловіків".

Вчені встановили, що рівень смертності серед тих жінок, що не народжували, становить 4,9 на тисячу, серед тих, хто народив у 35 років -- 3,5 на тисячу, хто народив у 40 років — 2,6 на тисячу, а серед тих, хто народив після 45 — 1,6. Дослідження почалися в 1972 році, були продовжені у 1983 та 1995 роках. Вони показують, що чим більше у жінки дітей, тим довше вона живе, пише neboley.com.ua.

Тож доктор Лауфер попереджає тих жінок, які відкладають народження дітей через кар'єрні міркування, що тим самим вони не тільки знижують шанс завагітніти природним чином, але, і, можливо, вкорочують собі життя.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.