Озвучено секрет довголіття для жінок: народжувати після 45

27 Березень, 2017 - 14:00

Ізраїльські вчені встановили, що жінки, які зачали природним чином і народили після 45 років, довше залишаються молодими. Як виявилося, вони мають чотири унікальні гени, які й створюють ефект протидії старінню.

Дослідження проводилися в медичному центрі Хадасса в Єрусалимі. Всі жінки належать до ашкеназної ультрарелігійної громаді кварталу Меа Шаар. Нері Лауфер, доктор, який очолює дослідження, говорить: "Ця група жінок унікальна, вона існує тільки в Ізраїлі. Й їх здатність спонтанно завагітніти в пізньому віці може виявитися ключем до розгадки механізму відновлення організму -- як жінок, так і чоловіків".

Вчені встановили, що рівень смертності серед тих жінок, що не народжували, становить 4,9 на тисячу, серед тих, хто народив у 35 років -- 3,5 на тисячу, хто народив у 40 років — 2,6 на тисячу, а серед тих, хто народив після 45 — 1,6. Дослідження почалися в 1972 році, були продовжені у 1983 та 1995 роках. Вони показують, що чим більше у жінки дітей, тим довше вона живе, пише neboley.com.ua.

Тож доктор Лауфер попереджає тих жінок, які відкладають народження дітей через кар'єрні міркування, що тим самим вони не тільки знижують шанс завагітніти природним чином, але, і, можливо, вкорочують собі життя.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Розкажіть, яка різниця між грипом і парагрипом? Мені поставили саме такий діагноз -- парагрип, маю температуру 38 -- 39 градусів, болить горло, сухий кашель, відчуваю загальну слабкість".
Щоб запобігти розвитку багатьох хвороб, слід відмовитися від вживання натщесерце певних продуктів
Деякі з продуктів викликають подразнення слизової шлунка, інші порушують кислотно-лужний баланс, а ще інші сприяють розвитку таких хвороб, як цукровий діабет і гастрит.

Новини

12:07
Якщо немає змоги помити руки водою та милом – обирайте просто вологі серветки, без антисептика. А щоб вберегтися від бактерій, наприклад, під час прогулянки на природі – майте напоготові аптечний антисептик – хлоргексидин або настоянку календули
11:10
Через неконтрольоване вживання серйозних препаратів розвивається резистентність до них.
09:40
Активізувався збудник гострого інфекційного захворювання.
22:15
Жінкам пощастило більше, ніж чоловікам.
19:46
Експерти ВООЗ назвали недорогі, але при цьому дуже небезпечні у своєму впливі на здоров'я продукти.
19:30
Медики кажуть: навіть інтенсивна розумова діяльність не вберігає від патологічного старіння мозку.
17:25
Медики кажуть, що це перебування у ретельно контрольованому стані несвідомості.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.