У таких і застуда триває довше...

4 Квітень, 2017 - 13:00
Самотність посилює ризик передчасної смерті, встановили вчені, а також ускладнює перебіг застуди

Якщо ви самотні, ризик передчасної смерті зростає на 26%. До речі, такі самі показники спостерігаються і серед жертв ожиріння.

Для того, щоб оцінити вплив самотності на здоров'я, вчені інфікували 160 дорослих добровольців вірусом звичайної застуди. Потім протягом 5 днів їх тримали ізольовано в номерах готелю.

Виявилося, що ті, хто почувається самотнім, гірше переносила застуду. Вчені з Університету Райса в Техасі (США) вважають, що самотність підвищує ризик передчасної смерті  та інших фізичних нездужань.

Раніше наука вже знала про існування подібного зв'язку, але до останнього часу абсолютно не вивчалося питання про вплив хронічної самотності на гострі і тимчасові захворювання на зразок звичайної застуди, пише newsyou.info.

При цьому дослідження не показало великої вразливості самотніх людей перед вірусом. Але якщо вони заражадлися, то почувалися значно гірше за тих, у кого була дружня компанія. Саме тому терапевтам в поліклініках потрібно звертати увагу на соціальний статус пацієнтів при їх лікуванні.

 

Читайте також:

Тема дня

В Україні щороку передчасно народжується понад 22 тисяч дітей масою нижче 2,5 кг. Держава не в змозі забезпечити усією необхідною медичною допомогою недоношених малюків.
Коли вам за сорок, маєте бути готовими до проблем із тиском. За статистикою, кожен третій українець після сорока -- гіпертонік. Ще стільки ж не знає про свою хворобу.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.