Названо напій, який захищає від діабету

6 Квітень, 2017 - 16:00

Чай визнали корисним для пацієнтів із діабетом 2-го типу. Про таке повідомляє health.unian.ua. Як вдалось з"ясувати, в цьому напої міститься багато поліфенолів, які блокують поглинання цукру.

У чаї багато поліфенолів, констатували фахівці й припустили: можливо, саме ці сполуки блокують поглинання цукру. Тобто знижується глікемічний індекс поживаного продукту (швидкість засвоєння глюкози зменшується). Такий принцип важливий, як для людей, в яких вже діагностували діабет, так і для тих, хто перебуває в групі ризику. 

Ефективність чаю перевірили на добровольцях. У 50% був нормальний рівень цукру, у решти - переддіабет. За день до випробування всім учасникам потрібно уникати тренувань і бути помірними в їжі. Потім вони пили напій з цукром. А після цього
- напій з високою дозою поліфенолів з чаю, з низькою дозою або плацебо. Далі проводилися аналізи крові. Експеримент повторювався три рази для отримання точних результатів.  У результаті, найбільш значний стрибок спостерігався у групі, що пили плацебо. А ось обидві групи, що одержували різні дози поліфенолов, демонстрували зниження рівня цукру, незважаючи навіть на споживання солодкого напою. При цьому у всіх групах показники інсуліну не змінювалися. 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.