Фахівці вказали, чого не треба робити, якщо хочете жити довше. Мова лише про один фактор

7 Квітень, 2017 - 18:05

Основною бідою сучасності названо гіподинамію. Саме такий принцип життя визнано основним фактором передчасного скорочення життя, пише health.unian.ua.

Відсутність фізичної активності призводить до передчасної смерті. Вчені навіть підрахували, малорухомий спосіб життя щороку забирає життя майже 3,2 мільйонів осіб у світі.

Фізична активність, запевняють фахівці ЮНЕСКО, має бути в основі здоров'я й благополуччя людини і суспільства в цілому. Спеціалісти організації зазначили, що немає більш потужного інструменту, ніж спорт, для просування спільних цінностей – солідарності, відповідальності, поваги, чесності, командного духу і рівності.

Тому фахівці ЮНЕСКО об'єднали зусилля з Всесвітньою організацією охорони здоров'я для боротьби з малорухливим способом життя. А почати цей рух потрібно ще зі школи, наполягли знавці.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.
Модель, телеведуча і світська діва розповіла, як позбутись болю голови,  схуднути і не старіти
48-річна Світлана Вольнова не боїться зйомок у купальнику, носить відкриті сукні, короткі шорти і кардинально змінює не тільки імідж, але й професії.

Новини

18:32
Вчені склали карту озонового шару Землі та карту забруднення повітря на планеті, використовуючи дані з супутників, що рухаються навколо Землі.
15:35
Дієтологиня розробила раціони харчування для кожного учасника за схемою, якою можете скористатися і ви.
14:25
У Києві показник захворюваності на грип та ГРВІ є нижчим епідемічного порогу.
07:07
Куріння кальяну має прямий зв‘язок з онкологією легень, ротової порожнини, стравоходу, шлунка, з серцево-судинними захворюваннями, хронічним обструктивним захворюванням легень, чоловічим безпліддям.
21:54
"Зелені" райони знижують рівень стресу та рівень серцево-судинних хвороб.
16:17
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.