Фахівці вказали, чого не треба робити, якщо хочете жити довше. Мова лише про один фактор

7 Квітень, 2017 - 18:05

Основною бідою сучасності названо гіподинамію. Саме такий принцип життя визнано основним фактором передчасного скорочення життя, пише health.unian.ua.

Відсутність фізичної активності призводить до передчасної смерті. Вчені навіть підрахували, малорухомий спосіб життя щороку забирає життя майже 3,2 мільйонів осіб у світі.

Фізична активність, запевняють фахівці ЮНЕСКО, має бути в основі здоров'я й благополуччя людини і суспільства в цілому. Спеціалісти організації зазначили, що немає більш потужного інструменту, ніж спорт, для просування спільних цінностей – солідарності, відповідальності, поваги, чесності, командного духу і рівності.

Тому фахівці ЮНЕСКО об'єднали зусилля з Всесвітньою організацією охорони здоров'я для боротьби з малорухливим способом життя. А почати цей рух потрібно ще зі школи, наполягли знавці.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:25
Ознакою захворювання є погіршення пам'яті, коли забуваються насамперед поточні події.
16:35
Найчастіше харчі забруднюються поліциклічними ароматичними вуглеводнями (ПАВ), нітрозамінами (НА) та важкими металами.
10:27
Документ про повну вакцинацію дитини продають всього за 400, лікарняний - за 200, а довідку про вагітність - за 300 гривень.
09:52
Чим небезпечне вживання антибіотиків безконтрольно? Які ризики виникають, якщо їх не продаватимуть без призначення лікаря?
19:20
Брунькотерапія допомагає при багатьох захворюваннях, кажуть фахівці народної медицини.
18:02
Науковці змусили відступити смертельну інфекцію, врятувавши двох уражених нею людей.
10:26
Нейрофізіологи і дієтологи з Мерілендського університету запевняють: кава найкраще бадьорить між 9.30 та 11.30. А ідеальний час для еспресо - 10.30. Чому так?
12:32
Попри цілющі властивості березового соку, пити його можна не всім.
09:19
Вони просять у лікарів “придбати продукти, натерти спину, просто поговорити”. Тим часом інші люди, які справді потребують допомоги, змушені чекати.
19:31
Слова про те, що кохання - як наркотик, мають під собою грунт, кажуть фахівці.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.