Упродовж трьох годин на день закладаються засади для розвитку в організмі людини цукрового діабету

10 Квітень, 2017 - 13:00

Дослідники довели, що всього три години в день, проведені перед телевізором, сприяють розвитку в дітей цукрового діабету. Результати дослідження було опубліковано в "Archives of Disease in Childhood", передає aspekty.net. При тім вчені зауважили, що таке заняття є ризикованим в плані розвитку хвороби і для дорослих. 

Фахівці проаналізували дані 4,5 тисячі учасників дослідження віком 9 - 10 років з 200 навчальних закладів. Вчені цікавились метаболічними процесами й станом серцево-судиної системи, при тім взяли аналіз крові в учасників на резистентність до інсуліну, визначення рівня глюкози, наявність запальних речовин 
та жирових відкладень. А крім того діти розповідали, скільки часу вони проводять перед телевізором, комп"ютером та ігровими приставками. 

У результаті лише 4 % учасників заявиил, що не дивляться телевізор, 37 % витрачають на це заняття одну годину в день, а 18 % роблять це впродовж трьох годин і більше. Вчені зауважили, що хлопці більше схильні до цього, аніж дівчата 
(понад три години в день на перегляд телепередач витрачають 22 % школярів і 14 % школярок). 

Що найважливіше, рівень жирової маси виявився вищим саме в тих 
дітей, котрі дивляться телевізор більше трьох годин на день. 
Також в них вищим є й рівень лептину (цей гормон контролює 
апетит), глюкози та резистентності до інсуліну. 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

З кожним роком в Україні з'являється все більше людей, які мають проблеми із зором. За підрахунками МОЗ, у кожної п'ятої дитини в Україні -- нездорові очі.
Люди, які лише півгодини сплять удень, рідше потерпають від стрибків артеріального тиску і більш продуктивно працюють
Такого висновку дійшли вчені з Греції, дослідивши зміни фізіологічних параметрів майже 4000 осіб середнього віку, які потерпають від артеріальної гіпертензії.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.