Фахівці назвали продукти, які допоможуть позбутись нервозності та метеозалежності

10 Квітень, 2017 - 17:15

При дефіциті в організмі магнію розвивається підвищена тривожність і дратівливість, про таке попередили медики. А ще нестача цього елементу може спровокувати метеочутливість, зокрема, мова про появу відчуття ломоти в суглобах на фоні зміни погоди. При тім можливі також болі в м'язах, у ділянці серця, в
животі, судоми, аритмія.

Дорослим чоловікам для нормальної життєдіяльності необхідно приймати 400 міліграмів магнію в день, жінкам - близько 300. Варто сказати, що з віком наш організм вимагає все більшої кількості магнію, пише zdorovia.com.ua. Для цього варто лише додати до свого раціону харчування певні продукти.

Фахівці навіть склали список продуктів, що містять високу дозу магнію. До нього потрапили мигдаль, насіння кунжуту, гарбуза, соняшника й льону, банани, горіхи кеш"ю, молоко, вівсянка, капуста броколі, кукурудза, горох.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

З кожним роком в Україні з'являється все більше людей, які мають проблеми із зором. За підрахунками МОЗ, у кожної п'ятої дитини в Україні -- нездорові очі.
Люди, які лише півгодини сплять удень, рідше потерпають від стрибків артеріального тиску і більш продуктивно працюють
Такого висновку дійшли вчені з Греції, дослідивши зміни фізіологічних параметрів майже 4000 осіб середнього віку, які потерпають від артеріальної гіпертензії.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.