Цей предмет домашнього інтер'єру часто провокує розвиток раку щитоподібної залози, попередили медики

13 Квітень, 2017 - 15:15

За останні 10 років у світі на 74 % збільшилась кількість випадків розвитку раку щитоподібної залози. Експерти вважають, що основною причиною такої загрозливої тенденції стало використання вогнестійких матеріалів у виробництві медлів. Зокрема мова про дивани, пише newsyou.info.

Відтак причиною розвитку смертельно небезпечної хвороби може виявитись саме диван. Небезпеку становлять токсичні інгридієнти, які застосовують при виробництві вогнестійких матеріалів, оскільки впливають на виробітку гормонів. Такого висновку дійшли науковці з Університету Д"юка. Особливо вразливими до цього є діти.

А ще вчені попередили, якщо вогнестійкі материали містять бром, це може спровокувати порушення розвитку в дітей (що в першу чергу позначається на навчанні), зниження кількості сперматозоїдів у чоловіків та викликати безпліддя.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:09
Найактивніше жир накопичується у сіднично-стегновій ділянці, зоні живота, тут частіше і з'являється “апельсинова шкіра”. Але чому?
15:40
Правда й міфи щодо впливу цього явища на фізичний та психічний стан людини.
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
19:16
Мої слова можуть обурити. Це залежатиме від того, як багато людей із вашого близького оточення чекають на нирку чи печінку для пересадки.
10:00
Що не так із даними медичних лабораторій і як дорого це може коштувати пацієнтам?
14:10
"Організм українців генетично не розрахований на перебування в умовах надмірної спеки".
10:35
За свідченням істориків, вони вперше були описані в індійській поезії, а в поширенні їх на терени Європи свою роль зіграв Олександр Македонський.
16:30
Згідно із статистичними даними ВООЗ, на преаналітичному (долабораторному) етапі стається до 70% помилок, які впливають на результати лабораторних досліджень.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.