Вчені довели: такого завдання на роботі мозок не витримує й заглиблюється в фазу сну

13 Квітень, 2017 - 18:00

Несподівану реакцію мозку на звичне за сучасних умов заняття виявили фізіотерапевти з Королівського коледжу при Лондонському університету. За результатами дослідження науковців, мозок людини гальмує свою роботу й ніби занурюється в фазу сну за умови перечитування великої кількості текстів.

Вчені конкретизували, коефіциент інтелекту людини знижується аж на 10 пункців, якщо та змушена перечитувати багато повідомлень (зокрема мова про електронну пошту) чи відповідати на значну кількість дзвінків.

При тім зниження мозкової активності позначається на самопочутті людини, повідомляє newsyou.info. За таких обставин ми потерпаємо через втому й почуваємось млявими.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Як виглядають чудодійні зимові процедури для оздоровлення? Докладніше про це розповіла Людмила Стеценко, лікар нетрадиційної медицини. -- Чому лікування холодом дієве?
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.

Новини

15:00
Юлія Микитин, Володимир Войтишин, Володимир Шевченко та Юлія Ткалич ' чотири учасники проекту газети Експрес ' продовжують свій марафон зі схуднення.
00:53
Британські медики провели дослідження того, який зріст найкраще гарантує секс. Виявилось, що в цьому плані ефективніше бути високим.
23:22
Побутує думка, що міцні напої допомагають зігрітися. Втім, лікарі кажуть, що це не правда.
18:30
Часто гострий зубний біль виникає зненацька.
16:40
Вам знадобляться чорна редька та мед. Однак протизастудною дією цілющі властивості цього коренеплода не обмежуються.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.