Вчені пояснили, чому дівчатам не можна їсти багато м'яса

15 Квітень, 2017 - 14:02
Раціон харчування з високим вмістом м'ясних страв призводить до раннього статевого дозрівання дівчаток

Завершується Великий піст, й вже у перший день Пасхи віряни знову зможуть споживати м'ясні страви.  Між тим, дієта, багата м'ясними стравами, сприяє прискоренню статевого дозрівання у дівчаток, стверджують британські дослідники.

Вчені провели дослідження, в якому проаналізували раціон харчування більше 3 тисяч дівчат. Виявилося, що дівчатка, які в трирічному віці з'їдали 8, а в  семирічному -- 12 порцій м'ясних продуктів на тиждень, досягали статевої зрілості значно раніше, ніж їх однолітки з іншим раціоном харчування,  повідомляє neboley.com.ua.

На думку фахівців, така тенденція пояснюється тим, що дієта з високим вмістом м'ясних продуктів створює сприятливі умови для виношування і народження дитини. Крім того, м'ясні продукти є джерелом заліза і цинку, високий рівень яких також необхідний для нормального розвитку плода.

У деяких вчених є сумніви про наявність прямого зв'язку між споживанням м'яса і швидкістю статевого дозрівання. Можливо, вплив робить не саме м'ясо, а кількість споживаних білків дитиною, вважають вони.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.