Приділяючи цьому заняттю лише п'ять хвилин на день, ви продовжите життя на кілька років

20 Квітень, 2017 - 10:00
Як підрахували вчені, година пробіжки додає сім годин життя

Бігуни отримують близько трьох додаткових років життя, при цьому вони можуть навіть курити, пити або мати надмірну вагу. Такі результати дослідження, проведеного в Інституті Купера в Далласі і в Університеті штату Айова (США).

Аналіз даних показав, що навіть п'ять хвилин щоденного бігу здатні збільшити тривалість життя, а регулярні заняття бігом в будь-якому темпі на 40% скорочують ризик передчасної смерті і на 25% -- ризик смерті від серцевого нападу.

В цілому, бігуни живуть на 3,2 роки довше, ніж люди, які не практикують біг. Якщо відняти від 3,2 років час, витрачений на пробіжки, то отримаємо "чистими" 2,8 додаткових років життя, відзначають вчені.

Дослідники підкреслюють, що для поліпшення здоров'я не обов'язково бігати багато: 10-хвилинних пробіжок цілком достатньо. Здоров'я тих, хто бігав по кілька годин і тих, хто бігав по 15 хвилин, було практично в однаковому стані, пише news.liga.net.

Незважаючи на користь бігу, брати участь в марафоні дослідники не радять, оскільки тривале фізичне навантаження викликає пошкодження нирок, зневоднення і перегрів приблизно у 82% спортсменів.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

15:15
Цінуйте час, коли ви з рідними разом! Бо у долі можуть бути інші плани, ніж у вас...
12:00
Ми не радимо вам відмовлятись від улюбленої їжі, але ви маєте знати, чи не може бути вона небезпечною для вас.
14:20
Доволі часто з роками імунна пам'ять слабшає.
13:06
За рік у нас проводиться близько 581 тисяча донацій. А мало би бути щонайменше 1,3 мільйона.
18:30
У нашому тексті ви дізнаєтеся про втручання у геном на стадії ембріону і про те, що з цього може вийти.
16:22
Досліджено, що під час спортивних занять робота ендорфінів стає помітною вже за 15 хвилин, а через півгодини після початку тренування концентрація “гормонів щастя” збільшується уп'ятеро.
14:44
Підвищення атмосферного тиску понад 760 мм характерне для сухої й спекотної погоди, тоді кров стає густішою через випаровування рідини (пітніння), артеріальний тиск підвищується, збільшується ризик інфарктів та інсультів.
16:28
Черешні зменшують ризик варикозу, безсоння, серцевих недуг та позбавляють проблем зі шкірою і метаболічних розладів.
14:55
Клінічні дослідження показують, що вже за місяць у людини розвивається рубцеве звуження стравоходу, з'являються виразкові кровотечі в шлунку і всі симптоми токсичного набряку легень.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.