До списку шкідливих звичок додали ще одну. Не робіть цього ні вдома, ані у дворі на лавці й застрахуєтесь від раку

24 Квітень, 2017 - 18:00

Соняшникове насіння лузати заборонено! За даними вчених Мічиганського Університету, цей продукт забруднений небезпечним токсином, який продукується цвіллю грибів. Мова про афлатоксин, який становить серйозну небезпеку для здоров"я людини.

Найчастіше афлатоксин з’являються на плодах і зернах рослин з високим вмістом жирів. Тож ризик зараження соняшникового насіння є вкрай високим, запевняють дослідники, особливо якщо цей продукт зберігають у невідповідних умовах: при підвищеній температурі, високій волозі. Вчені називають отруту афлатоксинів
найсильнішою з-поміж усіх відомих. 

За даними експертів, хронічний вплив афлатоксинів на організм людини викликає від 25 до 155 тисяч смертей на рік. Цей токсин у першу чергу вражає печінку людини й призводить до раку,  повідомляє invaders.com.ua.


 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Як виглядають чудодійні зимові процедури для оздоровлення? Докладніше про це розповіла Людмила Стеценко, лікар нетрадиційної медицини. -- Чому лікування холодом дієве?
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.

Новини

15:00
Юлія Микитин, Володимир Войтишин, Володимир Шевченко та Юлія Ткалич ' чотири учасники проекту газети Експрес ' продовжують свій марафон зі схуднення.
00:53
Британські медики провели дослідження того, який зріст найкраще гарантує секс. Виявилось, що в цьому плані ефективніше бути високим.
23:22
Побутує думка, що міцні напої допомагають зігрітися. Втім, лікарі кажуть, що це не правда.
18:30
Часто гострий зубний біль виникає зненацька.
16:40
Вам знадобляться чорна редька та мед. Однак протизастудною дією цілющі властивості цього коренеплода не обмежуються.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.