Вакцинація необхідна не лише дітям, а й дорослим будь-якого віку — ВООЗ

27 Квітень, 2017 - 10:00

Звісно, особливо важливо щепити  дітей, оскільки у них частіше розвиваються ускладнення, а деякі захворювання, яким можна запобігти за допомогою щеплень, призводять до смерті. Проте, як зазначили у ВООЗ, щеплення потрібні не тільки дітям.

Наприклад, підлітки, та й дорослі можуть захистити себе від вірусу папіломи людини, який викликає рак шийки матки. Крім того, з плином років багато вакцини втрачають ефективність, тому експерти рекомендують повторювати щеплення, наприклад, від дифтерії і правця. Літнім людям рекомендується робити щорічні щеплення від грипу.

У ВООЗ нагадали, що в Європі скорочення масштабів імунізації призвело до спалаху кору. Тільки в січні цього року було зареєстровано 500 випадків зараження кором. Причому 474 з них  припадає на сім країн: це Німеччина, Італія, Польща, Румунія, Україна, Франція та Швейцарія, повідомляє informator.news.

За даними ВООЗ, щорічно щеплення отримують 116 мільйонів дітей. Однак 1,4 мільйона не щеплені. 60% з них живуть в десяти країнах, в числі яких й Україна. Тут вакцин не отримують 370 тисяч дітей.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
19:16
Мої слова можуть обурити. Це залежатиме від того, як багато людей із вашого близького оточення чекають на нирку чи печінку для пересадки.
10:00
Що не так із даними медичних лабораторій і як дорого це може коштувати пацієнтам?
14:10
"Організм українців генетично не розрахований на перебування в умовах надмірної спеки".
10:35
За свідченням істориків, вони вперше були описані в індійській поезії, а в поширенні їх на терени Європи свою роль зіграв Олександр Македонський.
16:30
Згідно із статистичними даними ВООЗ, на преаналітичному (долабораторному) етапі стається до 70% помилок, які впливають на результати лабораторних досліджень.
20:45
Ця підступна недуга тривалий час може розвиватися непомітно.
16:38
Пити більше за потребу також не варто - вода може вимивати корисні мікроелементи.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.