Вакцинація необхідна не лише дітям, а й дорослим будь-якого віку — ВООЗ

27 Квітень, 2017 - 10:00

Звісно, особливо важливо щепити  дітей, оскільки у них частіше розвиваються ускладнення, а деякі захворювання, яким можна запобігти за допомогою щеплень, призводять до смерті. Проте, як зазначили у ВООЗ, щеплення потрібні не тільки дітям.

Наприклад, підлітки, та й дорослі можуть захистити себе від вірусу папіломи людини, який викликає рак шийки матки. Крім того, з плином років багато вакцини втрачають ефективність, тому експерти рекомендують повторювати щеплення, наприклад, від дифтерії і правця. Літнім людям рекомендується робити щорічні щеплення від грипу.

У ВООЗ нагадали, що в Європі скорочення масштабів імунізації призвело до спалаху кору. Тільки в січні цього року було зареєстровано 500 випадків зараження кором. Причому 474 з них  припадає на сім країн: це Німеччина, Італія, Польща, Румунія, Україна, Франція та Швейцарія, повідомляє informator.news.

За даними ВООЗ, щорічно щеплення отримують 116 мільйонів дітей. Однак 1,4 мільйона не щеплені. 60% з них живуть в десяти країнах, в числі яких й Україна. Тут вакцин не отримують 370 тисяч дітей.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:25
Ознакою захворювання є погіршення пам'яті, коли забуваються насамперед поточні події.
16:35
Найчастіше харчі забруднюються поліциклічними ароматичними вуглеводнями (ПАВ), нітрозамінами (НА) та важкими металами.
10:27
Документ про повну вакцинацію дитини продають всього за 400, лікарняний - за 200, а довідку про вагітність - за 300 гривень.
09:52
Чим небезпечне вживання антибіотиків безконтрольно? Які ризики виникають, якщо їх не продаватимуть без призначення лікаря?
19:20
Брунькотерапія допомагає при багатьох захворюваннях, кажуть фахівці народної медицини.
18:02
Науковці змусили відступити смертельну інфекцію, врятувавши двох уражених нею людей.
10:26
Нейрофізіологи і дієтологи з Мерілендського університету запевняють: кава найкраще бадьорить між 9.30 та 11.30. А ідеальний час для еспресо - 10.30. Чому так?
12:32
Попри цілющі властивості березового соку, пити його можна не всім.
09:19
Вони просять у лікарів “придбати продукти, натерти спину, просто поговорити”. Тим часом інші люди, які справді потребують допомоги, змушені чекати.
19:31
Слова про те, що кохання - як наркотик, мають під собою грунт, кажуть фахівці.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.