Названо продукт, який обов'язково слід додавати до раціону. Це застрахує від раку й сприятиме продовженню тривалості життя

27 Квітень, 2017 - 16:45

Дослідники з "Texas A&M University" (США) виявили продукт, який рятує від розвитку раку (зокрема мова про рак печінки) й дозволить продовжити тривалість життя аж до ста років. Про таке пише neboley.com.ua. Саме в цьому продукті міститься унікальний поживний компонент, який перешкоджає виробництву ракових клітин. 

За даними фахівців, мова про сир. Вчені заявили, що чимало людей відмовляється від цього продукту через страх погладшати, тоді як йдеться про запоруку здоров"я. Секрет у вмісті спермидину, який запобігає розвитку цирозу печінки і є засобом профілактики раку. 

Під час експериментів лаборатрні гризуни зазнавали впливу з боку компонентів зі спермідином. У результаті тривалість їх життя збільшилась на 25 %. Якщо перевести такі дані у вимір життя людини, можна прожити до ста років, підрахували спеціалісти. 

Загалом експерименти довели, що будь-яка кількість цього компоненту позитивно впливає на роботу організму вцілому й печінки зокрема. 
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

12:05
За яких умов сімейний лікар може викликати для пацієнта мобільну бригаду і що вважається легкими симптомами хвороби?
11:00
Науковці кажуть, що читання здатне пригальмувати старіння мозку.
18:00
"Однією з найважливіших для імунітету є робота імунної системи кишківника", - каже науковиця.
11:01
Лікар розповідає про фалопластику та причини, які призводять до необхідності провести таку операцію.
11:00
Епідеміологи прогнозують, що цього епідсезону українцям загрожує чотири штами грипу.
11:00
Осінь - пора, коли кількість пацієнтів із такою проблемою зростає.
13:00
Люди з таким розладом не мають сили та бажання навіть встати з ліжка. Їм загрожують хвороба Паркінсона, недуги серця та шлунка.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.