І не треба дієт: знайдено гормон, який допоможе спалити зайві кілограми

28 Квітень, 2017 - 11:30
Вчені виявили гормон, який запобігає розвитку ожиріння

Як з'ясували співробітники Медичного дослідного інституту Сенфорд-Берна (Флорида, США), гормон орексин допомагає боротися із зайвою вагою, підвищуючи активність коричневого жиру. Він також сприяє спалюванню калорій і захищає від ожиріння.

Коричневий, або бурий жир -- тканина, яка найкраще підходить для спалювання калорій. Бурий жир насичений кровоносними судинами, що робить його ідеальним інструментом для спалювання калорій і переробки їх в енергію. Саме цей процес у осіб, які страждають від ожиріння, і дає збій.

Раніше вчені вважали, що коричневий жир зникає ще в дитинстві, проте нові технології дозволили виявити його присутність і у дорослих людей, повідомляє ladyhealth.com.ua.

Експерти звернули увагу на вироблення в мозку гормону  орексину. Як з'ясувалося в ході експеріманту з гризунамі, орексин здатний активувати коричневий жир, який спалює калорії. Тим часом, у жертв ожиріння спостерігається дефіцит орексину. Це дозволило вченим зробити припущення про його можливих терапевтичні властивості в сфері позбавлення людини від зайвої ваги та інших метаболічних розладів.

Більшість сучасних ліків від ожиріння пригнічують апетит. А препарати на основі орексину могли б діяти зовсім по-іншому. До того ж, це відкриття може пояснити, чому у деяких людей, які не переїдають, все одно спостерігаються зайві кілограми. Швидше за все, в їх організмі є дефіцит орексину.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:15
Оціночні дані вказують на існування від 350 000 до 1 000 000 вірусів, що здатні інфікувати всі хребетні організми на Землі!
11:00
Медики не радять пацієнтам постійно лежати в однаковій позиції.
17:00
Меланін зменшує вразливість шкіри до сонячних променів. А там, де пігмент лягає нерівномірно, утворюються плями.
11:00
Перегляд таких фільмів може як зруйнувати стосунки, так і додати їм більшої розкутості, кажуть сексологи.
20:00
Психологи кажуть, що в деяких людей навiть розвивається еритрофобія - страх зашарітися.
11:00
Тренований пес здатен вловити ароматичну молекулу, розчинену у 20-тонній цистерні води, кажуть експерти.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.