Вчені довели: від безсоння, депресії та старіння врятує одне заняття. Знадобиться всього кілька секунд

5 Травень, 2017 - 16:45

Учені знайшли простий, але вкрай ефективний метод, який позбавляє наслідків стресу й страхує від розвитку хвороб. За їх даними, під час обіймів в організмі людини посилено виробляється окситоцин. Цей гормон позбавляє депресії й безсоння, покращує настрій та сприяє омолодженню шкіри, пише zhyvyaktyvno.org. 

А окрім цього, доводять фахівці, на фоні такого заняття відбувається підвищення рівня гемоглобіну в крові й посилення  роботи імунної системи.  

Більше того, вчені навіть підрахували необхідне "дозування", за словами психотерапевта Вірджинії Сатир, добова норма обіймів становить 7-8 разів. Цю ж
думку підтверджують й соціологи, вони зафіксували: у 48 з 50 жінок після
регулярних обіймів із близькими знижується артеріальний тиск,  при тім з"являється відчуття захищеності, спокою й щастя. 

Тож усього 10 секунд «обіймотерапії» по кілька разів на день захистить ваше 
здоров"я!
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

З кожним роком в Україні з'являється все більше людей, які мають проблеми із зором. За підрахунками МОЗ, у кожної п'ятої дитини в Україні -- нездорові очі.
Люди, які лише півгодини сплять удень, рідше потерпають від стрибків артеріального тиску і більш продуктивно працюють
Такого висновку дійшли вчені з Греції, дослідивши зміни фізіологічних параметрів майже 4000 осіб середнього віку, які потерпають від артеріальної гіпертензії.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.