Окулісти вказали на ліки, вживання яких може спровокувати розвиток глаукоми

9 Травень, 2017 - 13:07

Мова про хронічне захворювання очей, при якому відбувається пошкодження зорового нерва. Про розвиток глаукоми можуть свідчити такі симптоми, як відчуття затуманювання одного ока, погіршення зору в сутінках, біль голови, в ділянці брів або в скронях. Крім того можливе звуження поля зору, поява райдужних кіл довкола джерела світла.

Тоді як більшість людей не помічають початку захворювання, цей процес здебільшого проходить безсимптомно, повідомили медики. Тому необхідно регулярно проходити обстеження в офтальмолога й перевіряти внутрішньоочний тиск. 

Що важливо, глаукома може бути як у гіпертоніка, так і в людини з низьким артеріальним тиском, пише zdorovia.com.ua. Зазвичай хворобу діагностовують у людей після 45 років.

А до факторів ризику розвитку хвороби належить сімейний анамнез (сліпота або втрата зору внаслідок глаукоми в родичів), цукровий діабет, гіпертонія, міопія, тривалий прийом кортикостероїдних препаратів.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.