Окулісти вказали на ліки, вживання яких може спровокувати розвиток глаукоми

9 Травень, 2017 - 13:07

Мова про хронічне захворювання очей, при якому відбувається пошкодження зорового нерва. Про розвиток глаукоми можуть свідчити такі симптоми, як відчуття затуманювання одного ока, погіршення зору в сутінках, біль голови, в ділянці брів або в скронях. Крім того можливе звуження поля зору, поява райдужних кіл довкола джерела світла.

Тоді як більшість людей не помічають початку захворювання, цей процес здебільшого проходить безсимптомно, повідомили медики. Тому необхідно регулярно проходити обстеження в офтальмолога й перевіряти внутрішньоочний тиск. 

Що важливо, глаукома може бути як у гіпертоніка, так і в людини з низьким артеріальним тиском, пише zdorovia.com.ua. Зазвичай хворобу діагностовують у людей після 45 років.

А до факторів ризику розвитку хвороби належить сімейний анамнез (сліпота або втрата зору внаслідок глаукоми в родичів), цукровий діабет, гіпертонія, міопія, тривалий прийом кортикостероїдних препаратів.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Медики попереджають: під час холодної й сирої погоди загострюється одна з найбільш поширених хвороб осені.  Ви можете не застуджуватись, але на фоні похолодання може з"явитися кашель, причиною чого
Не секрет, що стан нашого здоров'я регулюється саме гормонами.  А, власне, яку роль вiдiграють гормони у нашому життi? Чому виникають гормональнi порушення?

Новини

13:00
Науковці пояснили, чому сновидіння такі корисні
11:30
Дієта з високим вмістом солі знижує рівень корисних бактерій в кишківнику та сприяє гіпертонічним кризам
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.