Вчені назвали основну причину раптового погіршення пам'яті, мова не про вік

9 Травень, 2017 - 15:05

За результатами досліджень підрозділу медицини сну Гарвардської медичної школи, через недосипання в людини раптово погіршується настрій й зменшується концентрація уваги. Про таке пише khmelnytsky.com.ua. А фахівці Університету Рочестера довели, що через нестачу сну погіршується сприйняття інформації й пам"ять, це також позначається на здатності креативно мислити й шукати
вихід зі складних ситуацій.

Для тих, хто прагне зберегти емоційну рівновагу й фізичне здоров'я, а також бути успішним, фахівці склали список основних порад, яких слід дотримуватись. Тоді висипатиметесь, почуватиметесь і працюватимете краще.

Вчені радять не вживати снодійні препарати без призначення лікаря. Також перед сном не слід пити спиртні напої й каву, тоді як рекомендованим є чай з м’яти, меліси або чабрецю. Не вживайте ввечері гострі, смажені, жирні страви, а вечеряти слід за 3-4 години до сну.

Прокидатись і лягати спати слід в однаковий період, це дозволить покращити циркадний ритм організму. Не дивіться перед сном фільми, не сидіть у соцмережах, це негативно впливає на міцність і тривалість сну, адже в організмі тоді накопичується надлишок норадреналіну та дофаміну. Ці гормони не сприяють швидкому засинанню. Краще послухайте спокійну музику або вийдіть на
прогулянку. І не працюйте до пізньої ночі.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:09
Найактивніше жир накопичується у сіднично-стегновій ділянці, зоні живота, тут частіше і з'являється “апельсинова шкіра”. Але чому?
15:40
Правда й міфи щодо впливу цього явища на фізичний та психічний стан людини.
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
19:16
Мої слова можуть обурити. Це залежатиме від того, як багато людей із вашого близького оточення чекають на нирку чи печінку для пересадки.
10:00
Що не так із даними медичних лабораторій і як дорого це може коштувати пацієнтам?
14:10
"Організм українців генетично не розрахований на перебування в умовах надмірної спеки".
10:35
За свідченням істориків, вони вперше були описані в індійській поезії, а в поширенні їх на терени Європи свою роль зіграв Олександр Македонський.
16:30
Згідно із статистичними даними ВООЗ, на преаналітичному (долабораторному) етапі стається до 70% помилок, які впливають на результати лабораторних досліджень.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.