Зробіть це для своїх батьків і сьогодні, і завтра – це покращить їхнє життя

8 Травень, 2017 - 17:02
Лікарі розповіли, як захистити літніх людей від деменції

Дослідники назвали ще одну причину того, чому так важливо відвідувати літніх батьків якомога частіше. Збереження хороших зв'язків між дорослими дітьми та їх батьками є надійною профілактикою старечого недоумства.

Якщо дорослі діти регулярно відвідують своїх батьків, які проживають окремо,  це може забезпечити їм додатковий захист від старечого недоумства, як встановили дослідники. А ось стресові, погані відносини між дорослими дітьми та їх батьками збільшують ризик розвитку хвороби Альцгеймера та інших різновидів деменції. Особливо сильно цей ризик зростає в тому випадку, якщо дорослі діти перестають спілкуватися зі своїми літніми батьками.

Результати дослідження показують, наскільки важливі позитивні відносини між представниками різних поколінь. Свої висновки вчені зробили на основі спостережень за 10 055 людьми, що не мали ніяких ознак старечого недоумства в 2002 році. За ними спостерігали протягом 10 років, кожні два роки проводячи співбесіди. Всі учасники експерименту були старше 50 років, вони детально розповідали про своє здоров'я, спосіб життя і стосунки в сім'ї, повідомляє  newsyou.info.

Виявилося, що чим більш позитивними були їхні стосунки, тим нижчим був ризик розвитку старечого недоумства. Справедливий був і зворотний зв'язок: при поганих відносинах між дорослими дітьми та батьками похилого віку останні частіше стикалися з тими чи іншими різновидами деменції.

В цілому, дослідження вчених з Університету Східної Англії показує, яке велике значення мають прості людські відносини для здоров'я людей, особливо якщо йдеться про деменцію, яка на сьогодні є невиліковною та жертвами якої з кожним роком стає дедалі більше людей.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

09:37
Чому кожен реагує на однакову температуру навколишнього середовища по-різному і як натренувати організм до її перепадів?
13:00
І як правильно поводитися, коли температура тіла “зашкалює”.
11:00
Нещодавно у Львові жінка з коронавірусом народила здорових двійнят.
13:00
Нова модна дієта, яка буцімто рятує від онкохвороб, - цілковито антинауковий міф.
11:56
Фахівці кажуть, що логопедичні недоліки, які не зникли після п'яти років, ймовірно залишаться й у дорослому віці.
12:00
Про їхні переваги і недоліки порівняно з іншими індивідуальними засобами гігієни жінки.
10:14
Вона може нормалізувати рiвень цукру і холестерину у кровi, кажуть лікарі.
11:00
Тепер вона нерідко розвивається у дітей 9-10-річного віку.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.