Висунуто нову гіпотезу щодо причин розвитку аутизму у дітей

8 Травень, 2017 - 16:00

Спеціалісти з Університету Торонто (Канада) пояснили, в чому полягає основна причина виникнення загадкової патології. Згідно з їхньою теорією, аутизм розвивається на тлі нестачі сполук білкової природи в головному мозку.

Білок nSR100 частково визначає обмінні процеси в сірій речовині головного мозку. При зниженні його концентрації зменшується і функціональні можливості людини. Вчені припускають, що саме брак білка nSR100 призводить до розвитку аутизму, повідомляє  aspekty.net.

Зараз  дослідники проводять експерименти з лабораторними мишами. Один з дослідів показали, що зниження концентрації білка в мозку тварин на 50% змінює поведінку тварин. Миші стають дратівливими і метушливими. Науковці продовжують вивчати цю тему, адже на сьогодні медицині невідомо, чому саме виникає цей розлад.

Наша довідка: аутизм —  розлад розвитку нервової системи, що характеризується порушенням соціальної взаємодії,  комунікації,  повторюваною поведінкою, складнощами у взаємодії із зовнішнім світом.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Аби спати міцніше, до раціону варто додати деякі продукти, кажуть фахівці.
11:00
Вражаюча історія про те, як медики роками помилялись у діагнозі хлопчика, і внаслідок його життя перетворилось на суцільні страждання.
11:00
Фахівці розповідають про унікальний склад агрусу.
11:00
Ви здивуєтесь, коли замислитесь, яким статеве життя людства було лише сто років тому. І здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтесь, яким воно буде в майбутньому.
09:00
Розповідаємо про те, що відомо про вплив цукрового діабету на розвиток важких форм коронавірусної хвороби.
11:00
Шостого липня дівчина відчула слабкість, 12-го вже була у комі.
15:00
Чому насправді знечулення не завжди працює, і які помилки лікаря можуть надто дорого коштувати пацієнту?
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.