Вчені дізнались, як змінюються стосунки між чоловіком і жінкою після народження дитини, й визначили тривалість відчуття щастя

13 Травень, 2017 - 16:02

Поява дітей супроводжується відчуттям щастя лише впродовж перших 12 місяців. Більше того, така подія аж нік не призводить до покращення стосунків між молодими батьками й не сприяє їх зближенню. До такого висновку дійшли вчені з Паризької школи економіки, повідомляє zhyvyaktyvno.org.

Дослідники вирішили вивчити емоційний стан сімейних пар до і після народження дитини. Вони проаналізували дані батьків з чотирьох країн: Великобританії, США, Німеччини й Австралії. Виявилось, що поява дитини підвищує рівень
задоволеності життям лише на 0,25 балів (за шкалою від 1 до 10).  До того ж такий ефект простежується лише впродовж 12 місяців. 

Тоді як протягом двох наступних років цей показник знижується до нуля. "Уже через два роки батьки адаптуються й більше не відчувають колишнього задоволення, мова при тім як про жінок, так і про  чоловіків," -- констатував керівник дослідження Ендрю Кларк. 

Однак вчені попередили, що займались таким дослідженням лише протягом чотирьох років після народження дітей. Можливо, в подальшому відчуття щастя до батьків повертається,  висловили сподівання спеціалісти. 
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Аби спати міцніше, до раціону варто додати деякі продукти, кажуть фахівці.
11:00
Вражаюча історія про те, як медики роками помилялись у діагнозі хлопчика, і внаслідок його життя перетворилось на суцільні страждання.
11:00
Фахівці розповідають про унікальний склад агрусу.
11:00
Ви здивуєтесь, коли замислитесь, яким статеве життя людства було лише сто років тому. І здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтесь, яким воно буде в майбутньому.
09:00
Розповідаємо про те, що відомо про вплив цукрового діабету на розвиток важких форм коронавірусної хвороби.
11:00
Шостого липня дівчина відчула слабкість, 12-го вже була у комі.
15:00
Чому насправді знечулення не завжди працює, і які помилки лікаря можуть надто дорого коштувати пацієнту?
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.