Вчені дізнались, як змінюються стосунки між чоловіком і жінкою після народження дитини, й визначили тривалість відчуття щастя

13 Травень, 2017 - 16:02

Поява дітей супроводжується відчуттям щастя лише впродовж перших 12 місяців. Більше того, така подія аж нік не призводить до покращення стосунків між молодими батьками й не сприяє їх зближенню. До такого висновку дійшли вчені з Паризької школи економіки, повідомляє zhyvyaktyvno.org.

Дослідники вирішили вивчити емоційний стан сімейних пар до і після народження дитини. Вони проаналізували дані батьків з чотирьох країн: Великобританії, США, Німеччини й Австралії. Виявилось, що поява дитини підвищує рівень
задоволеності життям лише на 0,25 балів (за шкалою від 1 до 10).  До того ж такий ефект простежується лише впродовж 12 місяців. 

Тоді як протягом двох наступних років цей показник знижується до нуля. "Уже через два роки батьки адаптуються й більше не відчувають колишнього задоволення, мова при тім як про жінок, так і про  чоловіків," -- констатував керівник дослідження Ендрю Кларк. 

Однак вчені попередили, що займались таким дослідженням лише протягом чотирьох років після народження дітей. Можливо, в подальшому відчуття щастя до батьків повертається,  висловили сподівання спеціалісти. 
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

13:00
“Усе розпочалося з легкого поколювання у кінчиках пальців”, - каже наш співрозмовник.
11:00
Їх допускають навіть досвідчені у сексі партнери, кажуть фахівці.
11:00
"Пацієнтка розповідала, що лише раз за багато років подружнього життя відчула оргазм і ледь не померла від сорому", - лікар-сексолог.
12:00
15-20 хвилин дрімоти вдень дозволяють підвищити продуктивність праці, кажуть фахівці. Але є деякі нюанси.
09:37
Чому кожен реагує на однакову температуру навколишнього середовища по-різному і як натренувати організм до її перепадів?
13:00
І як правильно поводитися, коли температура тіла “зашкалює”.
11:00
Нещодавно у Львові жінка з коронавірусом народила здорових двійнят.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.