Вчені визнали: вживання спиртного все-таки краще, ніж повна відмова від нього

19 Травень, 2017 - 13:00

Спеціалісти з Університету Тасманії (Австралія) заявили, що помірне вживання алкоголю не шкодить серцю. Більш того, спиртне в невеликих кількостях зміцнює серцево-судинну систему.

У дослідженні взяли участь 2 200 осіб. Виявилося, що доза етилового спирту в 10-20 грамів на в день не лише не заважає організму нормально функціонувати, а й, навпаки, стимулює обмінні процеси, пише aspekty.net.    Тож, келих вина або невелика чарка коньяку перед вечерею дійсно корисні для організму здорової людини.

Висновки і свої припущення вчені опублікували на науковій конференції Американської Асоціації кардіологів. До речі,  згідно з даними статистики, люди, які зовсім не п'ють, мають більше проблем з підвищеним холестерином в крові і частіше страждають від ожиріння.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Люди, які лише півгодини сплять удень, рідше потерпають від стрибків артеріального тиску і більш продуктивно працюють
Такого висновку дійшли вчені з Греції, дослідивши зміни фізіологічних параметрів майже 4000 осіб середнього віку, які потерпають від артеріальної гіпертензії.
Високий рiвень холестерину здатен знижувати щiльнiсть кiсткової тканини, адже перешкоджає утворенню нових клiтин -- такi новi данi про холестерин, озвученi веченими з медичного ц

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.