20 хвилин на день — і досить: виведено формулу найоптимальнішого фізичного навантаження

19 Травень, 2017 - 11:30

Для тих, у кого немає часу або грошей на абонемент в спортзал, є хороша новина: фітнес-експерти кажуть, що 20 хвилин вправ в день – все, що вам потрібно.

За даними Американського коледжу спортивної медицини, 20 хвилин вправ високої інтенсивності рівноцінні 40-45 хвилинам менш напружених вправ, повідомляє invaders.com.ua. А американська рада з фізкультури вже рекомендвала такі скорочені фітнес-програми для тих, хто хоче отримати швидкі результати.

Знаменитості також швидко підхопили концепцію, засновану на теорії про те, що чим інтенсивніше ви тренуєтеся, тим менше часу доведеться цьому присвячувати. Наприклад, Дженніфер Еністон клянеться, що її заняття не тривають більше 22-хвилин, а супермодель Хелена Крістенсен каже: “20 хвилин достатньо, щоб навантажити мій організм і не вичерпати всі мої сили”.

Але будьте обережні. Якщо ви зменшите час тренувань, рівень активності вправи повинен стати значно вище, говорить Стів Баррет, знаменитий фітнес-експерт. Також послідовність є ключовим фактором. В ідеалі ви повинні проводити 20-хвилинні тренування аеробної активності, такі як ходьба, біг і їзда на велосипеді, не менш 5 разів на тиждень.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Жахлива подія сталась у селищі Лук’янці Харківської області.
Сезон вiдпусток, на жаль, закiнчується. Однi з нас пiсля вiдпустки радо повертаються додому, на роботу, з новою наснагою беруться до виконання звичних обов'язкiв.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.