20 хвилин на день — і досить: виведено формулу найоптимальнішого фізичного навантаження

19 Травень, 2017 - 11:30

Для тих, у кого немає часу або грошей на абонемент в спортзал, є хороша новина: фітнес-експерти кажуть, що 20 хвилин вправ в день – все, що вам потрібно.

За даними Американського коледжу спортивної медицини, 20 хвилин вправ високої інтенсивності рівноцінні 40-45 хвилинам менш напружених вправ, повідомляє invaders.com.ua. А американська рада з фізкультури вже рекомендвала такі скорочені фітнес-програми для тих, хто хоче отримати швидкі результати.

Знаменитості також швидко підхопили концепцію, засновану на теорії про те, що чим інтенсивніше ви тренуєтеся, тим менше часу доведеться цьому присвячувати. Наприклад, Дженніфер Еністон клянеться, що її заняття не тривають більше 22-хвилин, а супермодель Хелена Крістенсен каже: “20 хвилин достатньо, щоб навантажити мій організм і не вичерпати всі мої сили”.

Але будьте обережні. Якщо ви зменшите час тренувань, рівень активності вправи повинен стати значно вище, говорить Стів Баррет, знаменитий фітнес-експерт. Також послідовність є ключовим фактором. В ідеалі ви повинні проводити 20-хвилинні тренування аеробної активності, такі як ходьба, біг і їзда на велосипеді, не менш 5 разів на тиждень.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Грибний сезон" - так дерматологи жартома називають лiто.
Вчені доводять, що найкраще розвитку розумової діяльності сприяє гра в шахи. Тому, мовляв, цей вид спорту є корисний кожному, не залежно від віку.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.