Заплануйте на сьогодні візит до перукарні — стрижка по суботах допомагає волоссю оздоровитися

20 Травень, 2017 - 11:03

Чи ви колись замислювалися, навіщо людині волосся? Не тільки ж для краси... Фахівці вважають, що саме волосся відповідає за енергетику людини. Тому стрижка волосся чи зміна зачіски може змінити не лише наш зовнішній вигляд, а й змінити життя.

Ось чому не можна довіряти своє волосся першому-ліпшому. Людина, яка вас стриже, може змінити ваше біополе. Тому, прийшовши в перукарню, обирайте енергійного і життєрадісного майстра -- тоді і ваше життя після стрижки зміниться на краще, пише fithacker.ru.

Чим старший перукар, тим сильніший його вплив на ваше життя. Якщо ви людина самостійна, звикли вирішувати свої проблеми самі і не любите, коли вам щось заважає їх здійснити, вибирайте майстра або одного з вами віку, або молодшого за вас.

Краще обирати перукаря вашої статі — інакше можна нажити неприємностей в особистому житті. Пригадайте, як непереможного Самсона погубила жінка, що зрізала йому волосся.

Щоб не порушити власне біополе, не можна стригти самого себе, інакше ваша енергія деформується.

Якщо ви хочете, щоб після стрижки волосся стали швидше рости, це слід робити, коли Місяць в повні. А от якщо вам треба змінити властивості волосся -- наприклад, вас не влаштовує, що вони плутаються, неслухняні -- варто сходити в перукарню у період Місяця, що спадає. Також в цей період добре стригтися, якщо ви хочете затримати випадання волосся, зміцнити коріння волосся.

Крім того, має значення, в який день тижня ви йдете до перукарні.

Понеділок -- день, сприятливий для стрижки. У цей час можна зняти з себе велику кількість негативних емоцій і невирішених проблем, що накопичилися в житті. День сприятливий для фарбування волосся.

У вівторок краще піти в перукарню, якщо вам не вистачає фізичних сил або волі вирішити якусь важливу проблему, якщо вам бракує активності або замучила монотонність життя.

У середу добре постригтися, щоб дізнатися щось нове або цікаве, зустріти нових друзів або притягти до себе старих, збільшити число поїздок, переміщень і спілкування в житті.

Четвер сприяє змінам у взаєминах з оточуючими, сприяє популярності людини, збільшенню його удачі і благополуччя.

П'ятниця -- день жіночої краси.  Якщо ви відвідуєте перукарню в цей день тижня, ви зможете змінити не просто зачіску, а й зовнішність. Тому, якщо вас влаштовує, як ви виглядаєте в цей день тижня краще не стригтися.

Субота -- гарний день для стрижки, адже волосся в цей день оздоровлюються.

А от у неділю волосся краще не стригти -- можна зарізати свою власну долю або удачу.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.