Нову хворобу сучасності виокремили медики: синдром цифрової перенапруги

18 Травень, 2017 - 16:00

Часте й тривале перебування перед екраном комп’ютера, планшета чи смартфона призводить до відчуття важкості в голові, втоми й сухості в очах. Офтальмологи назвали цей стан синдромом комп’ютерного бачення або цифровою перенапругою очей, повідомляє khmelnytsky.com.ua. А погане освітлення в приміщенні, яскраве
світло від монітору й неправильна поза при сидінні посилюють розвиток цього синдром комп'ютерного бачення.

Науковці з Університету Айови зазначають, що під час тривалого перебування перед екраном відбувається пересихання очей, адже тоді ми кліпаємо на 66% менше. 

Експерти радять користуватися так званим правилом 20/20/20 для того, щоб попередити розвиток синдрому комп’ютерного бачення. Правило діє таким чином: кожні 20 хвилин відводьте очі від екрану й протягом 20 секунд дивіться на предмет, який знаходиться на відстані 20 футів (6 метрів). 

А батькам слід ретельно контролювати тривалість часу, що дитина проводить перед екраном, стежте за освітленням, виходьте на  прогулянки, беріть участь у рухових іграх. Такі правила захистять ваші  очі. 
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Не секрет, що стан нашого здоров'я регулюється саме гормонами.  А, власне, яку роль вiдiграють гормони у нашому життi? Чому виникають гормональнi порушення?
Дуже часто у цей перiод заявляє про себе ерозивний гастрит.

Новини

13:00
Генна терапія врятувала життя дитини від смертельної хвороби
12:15
Компреси бувають спиртовi, жировi, сухi i навiть у виглядi "пляцкiв"
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.