Тяга до м'яса працює на клітинному рівні - вчені

22 Травень, 2017 - 13:00

На тему харчової залежності проведено безліч досліджень, але в той же час на диво мало наукових робіт було присвячено тязі до якихось конкретних продуктів. Вчені з Університету Джонса Хопкінса в Балтіморі (США) закрили деякі прогалини в цьому напрямку.

Дослідники поставили експеримент на мухах дрозофілах, їх на тиждень позбавили білка і давали їм дріжджі, які мухи використовували як джерело білка. Команда побачила, що при відсутності білка у мушок починалося білкове голодування, яке призвело до постійного збільшення бажання поїсти дріжджів, а також до змін в клітинах головного мозку, пише fainaidea.com.

“За допомогою мух було створено багато модельних систем, які можна застосувати й до людського мозку”, -- сказав директор програми в національному Інституті неврологічних розладів та інсульту, який фінансував дослідження. -- Краще розуміння основних механізмів, які регулюють споживання різних поживних речовин, може дати ключ до боротьбі з епідемією ожиріння”.


 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

З кожним роком в Україні з'являється все більше людей, які мають проблеми із зором. За підрахунками МОЗ, у кожної п'ятої дитини в Україні -- нездорові очі.
Люди, які лише півгодини сплять удень, рідше потерпають від стрибків артеріального тиску і більш продуктивно працюють
Такого висновку дійшли вчені з Греції, дослідивши зміни фізіологічних параметрів майже 4000 осіб середнього віку, які потерпають від артеріальної гіпертензії.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.