Тяга до м'яса працює на клітинному рівні - вчені

22 Травень, 2017 - 13:00

На тему харчової залежності проведено безліч досліджень, але в той же час на диво мало наукових робіт було присвячено тязі до якихось конкретних продуктів. Вчені з Університету Джонса Хопкінса в Балтіморі (США) закрили деякі прогалини в цьому напрямку.

Дослідники поставили експеримент на мухах дрозофілах, їх на тиждень позбавили білка і давали їм дріжджі, які мухи використовували як джерело білка. Команда побачила, що при відсутності білка у мушок починалося білкове голодування, яке призвело до постійного збільшення бажання поїсти дріжджів, а також до змін в клітинах головного мозку, пише fainaidea.com.

“За допомогою мух було створено багато модельних систем, які можна застосувати й до людського мозку”, -- сказав директор програми в національному Інституті неврологічних розладів та інсульту, який фінансував дослідження. -- Краще розуміння основних механізмів, які регулюють споживання різних поживних речовин, може дати ключ до боротьбі з епідемією ожиріння”.


 

Читайте також:

Тема дня

Японські науковці дійшли висновку, що жоден інший продукт не має такого позитивного впливу на фізичний та психічний стан людини, як риба.
26 червня - Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу
Історія боротьби з розповсюдженням наркотиків або, принаймні, спроб якось контролювати їх обіг налічує вже майже 100 років.

Новини

13:02
Фахівці з Гарвардської школи богослів'я в США впевнені, що спорт компенсує релігійні потреби людини
12:01
Деіякі люди вживають мега-дози вітаміну D, через що у них виникає ризик каменів в нирках і навіть раку
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.