Фахівці виявили поширену проблему, яка провокує посилення апетиту. Позбудьтесь цього й вага нормалізується

22 Травень, 2017 - 18:00

Лікарі Майкл Мозлі та Елінор Скотт довели, що якість і тривалість сну впливає не лише на самопочуття впродовж наступного дня, але й на апетит. Про таке повідомляє 24tv.ua.

Експерти набрали групу здорових добровольців, для моніторингу стану здоров"я вони мали застосовувати прилади для контролю рівня глюкози. При тім учасникам, за умовами експерименту,  треба було дві ночі спати нормально, наступні дві ночі засинати на три години пізніше, ніж зазвичай, і ще дві ночі спати досхочу.

Наприкінці дослідження всі добровольці скаржилися, що потерпали через напади голоду, особливо сильно при тім тягнуло на солодке.

Відтак лікарі дійшли до висновку: якщо людину розбудити в неналежний час, або якщо вона не доспить, організм виділяє більше кортизолу – гормону стресу, що впливає на рівень глюкози наступного дня. Більше того, дослідники з"ясували: якщо сон триває менше семи годин на добу, підвищується ризик розвитку
ожиріння й діабету 2-го типу. Брак сну впливає на гормональних баланс, що посилює апетит, підсумували науковці.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відомо, що одним з найважчих наслідків застуди є гайморит.
11 грудня - Всесвітній день хворого на бронхіальну астму
Бронхіальна астма -- одне з найбільш поширених хронічних захворювань у світі. За статистикою, більше 5% дорослого населення і понад 10% дитячого страждають від неї.

Новини

10:00
З’ясовано, в якій країні татусі проводять найбільше часу з дітьми
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.