Фахівці виявили поширену проблему, яка провокує посилення апетиту. Позбудьтесь цього й вага нормалізується

22 Травень, 2017 - 18:00

Лікарі Майкл Мозлі та Елінор Скотт довели, що якість і тривалість сну впливає не лише на самопочуття впродовж наступного дня, але й на апетит. Про таке повідомляє 24tv.ua.

Експерти набрали групу здорових добровольців, для моніторингу стану здоров"я вони мали застосовувати прилади для контролю рівня глюкози. При тім учасникам, за умовами експерименту,  треба було дві ночі спати нормально, наступні дві ночі засинати на три години пізніше, ніж зазвичай, і ще дві ночі спати досхочу.

Наприкінці дослідження всі добровольці скаржилися, що потерпали через напади голоду, особливо сильно при тім тягнуло на солодке.

Відтак лікарі дійшли до висновку: якщо людину розбудити в неналежний час, або якщо вона не доспить, організм виділяє більше кортизолу – гормону стресу, що впливає на рівень глюкози наступного дня. Більше того, дослідники з"ясували: якщо сон триває менше семи годин на добу, підвищується ризик розвитку
ожиріння й діабету 2-го типу. Брак сну впливає на гормональних баланс, що посилює апетит, підсумували науковці.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Люди, які лише півгодини сплять удень, рідше потерпають від стрибків артеріального тиску і більш продуктивно працюють
Такого висновку дійшли вчені з Греції, дослідивши зміни фізіологічних параметрів майже 4000 осіб середнього віку, які потерпають від артеріальної гіпертензії.
Високий рiвень холестерину здатен знижувати щiльнiсть кiсткової тканини, адже перешкоджає утворенню нових клiтин -- такi новi данi про холестерин, озвученi веченими з медичного ц

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.