Медики зі стажем пояснили, як за запахом тіла пацієнта можна діагностувати хворобу

23 Травень, 2017 - 16:00

Шведські вчені з'ясували, що запахи тіла можуть вказувати на різні хвороби. При тім фахівці виділили ряд особливо небезпечних запахів, наявність яких сигналізує про небезпеку для здоров'я, пише  nashamama.com

Зокрема, представник Гарварду Роберт Габба, що займається дослідженням діабету, розповів про так званий фруктовий запах. Це свідчить про кетоасцідоз -- небезпечне ускладнення діабету, при якому рівень цукру в організмі хворого сильно підвищується, а інсулін при тім не виробляється. Це може привести до погіршення
самопочуття, появи болю в животі, судом і діабетичної коми.

Якщо в людини, яка дотримується правил гігієни і регулярно чистить зуби, з'являється поганий запах з рота, це може свідчити про наявність такого захворювання як апное (храп), яке часто супроводжуються затримкою дихання уві сні. Також неприємним запахом з рота нерідко проявляються хвороби шлунка.

Крім того дерматолог Кемерон Рохсар розповів про найбільш поширену проблему любителів вузького й незручного взуття. Мова про неприємний запах ніг, що здебільшого свідчить про наявність грибка нігтів або шкіри.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Хтось трохи промерз -- і вже застудився, а комусь ніякі віруси не страшні.
У Сполучених Штатах через зараження стiйкими до медикаментiв  бактерій щороку помирає понад 100 тисяч пацiєнтiв лiкарень.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.