Це заняття допоможе справитися з діабетом вже за 10 днів, стверджують науковці

24 Травень, 2017 - 13:00

Виявилося, що стародавні індійські практики здатні позитивно позначатися на рівні цукру в крові. Причому для цього не потрібно тривалих тренувань - досить лише 10 днів, пише invaders.com.ua.

Про це заявили вчені S-VYASA Yoga University, які провели спеціальне дослідження, у ході якого з’ясували, що навіть одне заняття здатне позитивно вплинути на рівень цукру у крові. А щоденні 45-хвилинні заняття протягом 10 днів допоможуть істотно знизити цей рівень. Для покращення контролю над діабетом за допомогою йоги знадобиться три місяці занять.

Висновки було зроблено на основі спостережень за 1 292 людьми, у яких був або переддіабетний стан, або діабет другого типу. В результаті постійних занять у хворих спостерігалися покращення, що дозволяє говорити про користь йоги при терапії цукрового діабету.

Так, 10 днів регулярних вправ знизили цукор на 10%. Крім того, йога в цілому позитивно впливає на організм і надає тонізуючу дію, що не буде зайвим при будь-якому захворюванні.

Цікаво, що автори дослідження в своїй роботі відзначили, що лікувати діабет допомагає не тільки особлива фізичне навантаження, але і духовна складова давньої індійської практики. Пацієнти вступають в гармонію зі своїм організмом, позбавляються від стресу і супутніх станів, і таким чином протистоять діабету.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

09:20
Відомо, що з-поміж усіх живих істот мігрень буває тільки в людини. Це один з найсильніших проявів болю голови. Як вона виникає ' наука досі не з'ясувала, хоча мігрень описував ще Гіппократ.
16:00
Науковці переконані, ліки на основі канабісу можуть стати порятунком для сотень тисяч хронічно хворих українців.
14:40
Науковці довели, що красива фігура залежить не лише від здорового раціону та фізичних навантажень.
09:00
Одинадцятирічний хлопчик став першою онкохворою дитиною, для лікування якої медики застосували її власні Т-лімфоцити. Цілком можливо, цей випадок започаткує нову еру боротьби з недугом.
08:30
Механізми виникнення болю тривалий час були загадкою. Нині ж про них уже відомо майже все.
10:50
Науковець розповів, яку роль у роботі організму відіграє рослинна клітковина.
08:30
Чи правда, що дорослі важче переносять кір, аніж діти?
07:30
Обережно: прочитавши його аргументи, вам може захотітись суттєво змінити раціон
20:15
Що більше ми ходимо - то довше залишаємось молодими та здоровими, запевняють лікарі й біологи.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.