Це заняття допоможе справитися з діабетом вже за 10 днів, стверджують науковці

24 Травень, 2017 - 13:00

Виявилося, що стародавні індійські практики здатні позитивно позначатися на рівні цукру в крові. Причому для цього не потрібно тривалих тренувань - досить лише 10 днів, пише invaders.com.ua.

Про це заявили вчені S-VYASA Yoga University, які провели спеціальне дослідження, у ході якого з’ясували, що навіть одне заняття здатне позитивно вплинути на рівень цукру у крові. А щоденні 45-хвилинні заняття протягом 10 днів допоможуть істотно знизити цей рівень. Для покращення контролю над діабетом за допомогою йоги знадобиться три місяці занять.

Висновки було зроблено на основі спостережень за 1 292 людьми, у яких був або переддіабетний стан, або діабет другого типу. В результаті постійних занять у хворих спостерігалися покращення, що дозволяє говорити про користь йоги при терапії цукрового діабету.

Так, 10 днів регулярних вправ знизили цукор на 10%. Крім того, йога в цілому позитивно впливає на організм і надає тонізуючу дію, що не буде зайвим при будь-якому захворюванні.

Цікаво, що автори дослідження в своїй роботі відзначили, що лікувати діабет допомагає не тільки особлива фізичне навантаження, але і духовна складова давньої індійської практики. Пацієнти вступають в гармонію зі своїм організмом, позбавляються від стресу і супутніх станів, і таким чином протистоять діабету.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

За даними ВООЗ, близько 90% населення планети має ті чи інші проблеми зі шлунком, а лідирує - запалення слизової оболонки шлунка
Чимало людей не снідають зранку. Випили чай чи каву, з'їли канапку — і гайда по справах. На обід якийсь перекус, а на вечерю, прийшовши додому, - все, що є в холодильнику. Впізнали себе?
Не так важко перенести гостру респіраторну вірусну інфекцію, як одужати після неї.

Новини

14:05
За даними ВООЗ, близько 90% населення планети має ті чи інші проблеми зі шлунком, а лідирує - запалення слизової оболонки шлунка
14:00
Заборону встановили через побічні реакції
10:30
Лікар "швидкої" з 39-річним стажем потрапив у в'язницю за те, що не діагностував у хворого інфаркт.
09:13
Щоби вступити на «Стоматологію», «Медицину» та «Педіатрію», абітурієнти мають набрати 150 балів ЗНО з профільних предметів
07:59
У всіх, хто утримується від спиртного, поліпшуються аналізи: знижується вага і зменшується відсоток жирової тканини печінки, поліпшується якість сну і здатність до концентрації уваги.
00:30
Носіння високих підборів довгий час є небезпечним.
23:44
У 80% випадків серцево-судинним захворюванням можна запобігти, змінивши спосіб життя.
19:10
Дієтолог розповів про корисні властивості продукту й кому не варто його споживати
17:36
Науковці вперше оцінили зв'язок між тривалістю сну і станом пам'яті
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.