Це заняття допоможе справитися з діабетом вже за 10 днів, стверджують науковці

24 Травень, 2017 - 13:00

Виявилося, що стародавні індійські практики здатні позитивно позначатися на рівні цукру в крові. Причому для цього не потрібно тривалих тренувань - досить лише 10 днів, пише invaders.com.ua.

Про це заявили вчені S-VYASA Yoga University, які провели спеціальне дослідження, у ході якого з’ясували, що навіть одне заняття здатне позитивно вплинути на рівень цукру у крові. А щоденні 45-хвилинні заняття протягом 10 днів допоможуть істотно знизити цей рівень. Для покращення контролю над діабетом за допомогою йоги знадобиться три місяці занять.

Висновки було зроблено на основі спостережень за 1 292 людьми, у яких був або переддіабетний стан, або діабет другого типу. В результаті постійних занять у хворих спостерігалися покращення, що дозволяє говорити про користь йоги при терапії цукрового діабету.

Так, 10 днів регулярних вправ знизили цукор на 10%. Крім того, йога в цілому позитивно впливає на організм і надає тонізуючу дію, що не буде зайвим при будь-якому захворюванні.

Цікаво, що автори дослідження в своїй роботі відзначили, що лікувати діабет допомагає не тільки особлива фізичне навантаження, але і духовна складова давньої індійської практики. Пацієнти вступають в гармонію зі своїм організмом, позбавляються від стресу і супутніх станів, і таким чином протистоять діабету.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.