Це заняття допоможе справитися з діабетом вже за 10 днів, стверджують науковці

24 Травень, 2017 - 13:00

Виявилося, що стародавні індійські практики здатні позитивно позначатися на рівні цукру в крові. Причому для цього не потрібно тривалих тренувань - досить лише 10 днів, пише invaders.com.ua.

Про це заявили вчені S-VYASA Yoga University, які провели спеціальне дослідження, у ході якого з’ясували, що навіть одне заняття здатне позитивно вплинути на рівень цукру у крові. А щоденні 45-хвилинні заняття протягом 10 днів допоможуть істотно знизити цей рівень. Для покращення контролю над діабетом за допомогою йоги знадобиться три місяці занять.

Висновки було зроблено на основі спостережень за 1 292 людьми, у яких був або переддіабетний стан, або діабет другого типу. В результаті постійних занять у хворих спостерігалися покращення, що дозволяє говорити про користь йоги при терапії цукрового діабету.

Так, 10 днів регулярних вправ знизили цукор на 10%. Крім того, йога в цілому позитивно впливає на організм і надає тонізуючу дію, що не буде зайвим при будь-якому захворюванні.

Цікаво, що автори дослідження в своїй роботі відзначили, що лікувати діабет допомагає не тільки особлива фізичне навантаження, але і духовна складова давньої індійської практики. Пацієнти вступають в гармонію зі своїм організмом, позбавляються від стресу і супутніх станів, і таким чином протистоять діабету.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

13:03
На дотик ця рослина не пекуча, але вже через декілька годин після контакту з нею на шкірі з'являються опіки.
20:19
Картинку уві сні може спровокувати давній спогад. Або ж гостра їжа, яку ви спожили ввечері.
17:00
Часто жертвами чотирилапих стають люди, які катаються на самокатах або їдуть на інвалідному візку. Розізлити їх може навіть ваш одяг.
14:42
Тут рятують поранених у боях за Україну, тут виходжують діток, які народились передчасно, і тут дають шанс стати матерями тим, від кого відхрещуються інші медики.
12:23
Студент каже: третьокурсників, які не складуть тест, можуть відрахувати. А перескладання - платне.
18:09
Найактивніше жир накопичується у сіднично-стегновій ділянці, зоні живота, тут частіше і з'являється “апельсинова шкіра”. Але чому?
15:40
Правда й міфи щодо впливу цього явища на фізичний та психічний стан людини.
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
19:16
Мої слова можуть обурити. Це залежатиме від того, як багато людей із вашого близького оточення чекають на нирку чи печінку для пересадки.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.