Цей продукт обов'язково додавайте до раціону перед іспитами чи співбесідою - стимулює мислення, покращує пам'ять

27 Травень, 2017 - 13:02

Як виявилось, вуглеводи, що містяться в родзинках, позитивно позначаються на роботі нервової системи людини. За словами дослідників, цей сухофрукт є вкрай корисним для здоров'я людини,  а також для роботи мозку, пише maximum.fm.

Під час дослідження фахівцям вдалося встановити, що родзинки містять велику кількість вуглеводів, які позначаються на роботі нервової системи. Ця речовина змушує нейрони функціонувати більш стабільно й злагоджено, що в підсумку призводить до зміцнення психологічного здоров'я людини.

Вчені також відзначили: цей сухофрукт може допомагати в боротьбі з депресією. Високий вміст вуглеводів змушує організм працювати в посиленому режимі, через що мозок отримує належну кількість кисню. 

Крім того додавання до раціону родзинок позитивно впливає на мислення й роботу пам'яті. Тому дослідники рекомендують вживати цей продукт в процесі підготовки до співбесід або іспитів.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.