Цей продукт обов'язково додавайте до раціону перед іспитами чи співбесідою - стимулює мислення, покращує пам'ять

27 Травень, 2017 - 13:02

Як виявилось, вуглеводи, що містяться в родзинках, позитивно позначаються на роботі нервової системи людини. За словами дослідників, цей сухофрукт є вкрай корисним для здоров'я людини,  а також для роботи мозку, пише maximum.fm.

Під час дослідження фахівцям вдалося встановити, що родзинки містять велику кількість вуглеводів, які позначаються на роботі нервової системи. Ця речовина змушує нейрони функціонувати більш стабільно й злагоджено, що в підсумку призводить до зміцнення психологічного здоров'я людини.

Вчені також відзначили: цей сухофрукт може допомагати в боротьбі з депресією. Високий вміст вуглеводів змушує організм працювати в посиленому режимі, через що мозок отримує належну кількість кисню. 

Крім того додавання до раціону родзинок позитивно впливає на мислення й роботу пам'яті. Тому дослідники рекомендують вживати цей продукт в процесі підготовки до співбесід або іспитів.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Щодня з прогулянки моя дитина приносить каштани, які трохи рано цього року почали падати. Я думала викинути, а мама каже, що з них можна робити ліки -- десь читала про це.
"Розкажіть, яка різниця між грипом і парагрипом? Мені поставили саме такий діагноз -- парагрип, маю температуру 38 -- 39 градусів, болить горло, сухий кашель, відчуваю загальну слабкість".

Новини

22:47
Наявність рослин у будинку може зробити нас здоровими завдяки поліпшенню якості вдихуваного повітря та насичення його великою кількістю кисню.
21:47
В Україні за останні 20 років захворюваність на рак молочної залози зросла майже у 3 рази.
15:58
Мікробіологи та хіміки синтезували сироватку для боротьби з тютюновою залежністю.
14:23
Минулого року цей діагноз почули 14 170 українців, зокрема, 14 057 жінок та 113 чоловіків.
13:49
Для того, щоб не пересихало око, під час роботи за комп'ютером слід кліпати не менше 18 разів на хвилину.
13:43
Однією із найпоширеніших причин болю в животі є печія, заявила Уляна Супрун.
11:12
Псуватися погода розпочне із західних областей
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.