Знайдено ще один секрет довголіття

12 Червень, 2017 - 13:00

Одне з найбільших досліджень на цю тему довело: шлюб є ​​справжнім рятівником життя і здоров'я людини. Одружені люди значно рідше помирають від підвищеного артеріального тиску, високого рівня холестерину і діабету.

Вступ до шлюбу може бути секретом довгого життя, як вважають експерти. Одружені люди рідше йдуть з життя від трьох найбільш розповсюджених проблем зі здоров'ям -- у порівнянні зі своїми самотніми ровесниками. До цих проблем відносяться підвищений артеріальний тиск, високий рівень холестерину і діабет другого типу.

Експерти підозрюють, що сімейне життя має такий позитивний ефект через вплив подружжя одне на одного. Дружина частіше спонукає чоловіка приймати ліки і відвідувати лікаря, стежить за його здоровим харчуванням і рівнем фізичних навантажень, а турботливий чоловік проявляє точно увагу до своєї дружини, пише healthinfo.ua.

Це одне з найбільших досліджень такого роду, в ході якого було проаналізовано базу даних на більш ніж 1 млн пацієнтів. Середній вік пацієнтів склав 60 років, і за кожним стежили протягом близько 5 років. Якщо людина мала підвищений рівень холестерину, на 16% частіше виживали ті, хто був одружений – у порівнянні з холостими або овдовілими людьми. Одружені діабетики також на 14% частіше залишалися живими, а жертви підвищеного артеріального тиску на 10% частіше зберігали своє життя. До такого висновку прийшли вчені з Медичної школи Aston в англійському Бірмінгемі.

Дослідження в черговий раз доводить, що соціальні зв'язки мають дуже важливий, хоча до кінця не вивчений вплив, для збереження здоров'я і життя людини.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Цей релiгiйний символ має цілющу силу, тому вирізати його йдуть з молитвою
В Україні є традиція: за кілька днів перед Водохрещем люди вирізають з криги хрести, фарбують буряковим квасом, прикрашають стрічками, сухоцвітом та монетами.
В цьому дитсадку практикують цікаву методику загартовування
Як же вражає в ці холодні дні картина, яку щодня можна побачити в Новоградi-Волинському -- тут вихованцi одного з дитячих садкiв вибiгають на зарядку в самих трусиках! Що це?

Новини

21:33
Медики застерегли українців від традиційних йорданських купань.
18:24
У Рівненській області від кору помер 27-річний мешканець Дубровицького району
17:38
Джерело Матерi Божої в Моршинi оздоровлює і дарує радість батьківства
16:14
Відтепер повнолітні громадяни мають можливість стати донором для інших після своєї смерті.
15:31
80% випадків такої неплідності спричинені імунологічними факторами, так званою біологічною несумісністю.
14:36
Швейцарські дослідники з Базельського університету провели кілька дослідів над мишами, яким попередньо вживили клітини раку людини, і зуміли зупинити прогресування раку.
13:36
Науковці пояснили, чому жінка не розуміє застудженого чоловіка.
12:08
Цей релiгiйний символ має цілющу силу, тому вирізати його йдуть з молитвою
10:00
Вживання страв із білих грибів в буквальному сенсі продовжує молодість
17:40
За словами вчених, зміна температури на користь холоду є своєрідною стресотерапією для організму.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.