Знайдено ще один секрет довголіття

12 Червень, 2017 - 13:00

Одне з найбільших досліджень на цю тему довело: шлюб є ​​справжнім рятівником життя і здоров'я людини. Одружені люди значно рідше помирають від підвищеного артеріального тиску, високого рівня холестерину і діабету.

Вступ до шлюбу може бути секретом довгого життя, як вважають експерти. Одружені люди рідше йдуть з життя від трьох найбільш розповсюджених проблем зі здоров'ям -- у порівнянні зі своїми самотніми ровесниками. До цих проблем відносяться підвищений артеріальний тиск, високий рівень холестерину і діабет другого типу.

Експерти підозрюють, що сімейне життя має такий позитивний ефект через вплив подружжя одне на одного. Дружина частіше спонукає чоловіка приймати ліки і відвідувати лікаря, стежить за його здоровим харчуванням і рівнем фізичних навантажень, а турботливий чоловік проявляє точно увагу до своєї дружини, пише healthinfo.ua.

Це одне з найбільших досліджень такого роду, в ході якого було проаналізовано базу даних на більш ніж 1 млн пацієнтів. Середній вік пацієнтів склав 60 років, і за кожним стежили протягом близько 5 років. Якщо людина мала підвищений рівень холестерину, на 16% частіше виживали ті, хто був одружений – у порівнянні з холостими або овдовілими людьми. Одружені діабетики також на 14% частіше залишалися живими, а жертви підвищеного артеріального тиску на 10% частіше зберігали своє життя. До такого висновку прийшли вчені з Медичної школи Aston в англійському Бірмінгемі.

Дослідження в черговий раз доводить, що соціальні зв'язки мають дуже важливий, хоча до кінця не вивчений вплив, для збереження здоров'я і життя людини.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Розкажіть, яка різниця між грипом і парагрипом? Мені поставили саме такий діагноз -- парагрип, маю температуру 38 -- 39 градусів, болить горло, сухий кашель, відчуваю загальну слабкість".
Щоб запобігти розвитку багатьох хвороб, слід відмовитися від вживання натщесерце певних продуктів
Деякі з продуктів викликають подразнення слизової шлунка, інші порушують кислотно-лужний баланс, а ще інші сприяють розвитку таких хвороб, як цукровий діабет і гастрит.

Новини

12:07
Якщо немає змоги помити руки водою та милом – обирайте просто вологі серветки, без антисептика. А щоб вберегтися від бактерій, наприклад, під час прогулянки на природі – майте напоготові аптечний антисептик – хлоргексидин або настоянку календули
11:10
Через неконтрольоване вживання серйозних препаратів розвивається резистентність до них.
09:40
Активізувався збудник гострого інфекційного захворювання.
22:15
Жінкам пощастило більше, ніж чоловікам.
19:46
Експерти ВООЗ назвали недорогі, але при цьому дуже небезпечні у своєму впливі на здоров'я продукти.
19:30
Медики кажуть: навіть інтенсивна розумова діяльність не вберігає від патологічного старіння мозку.
17:25
Медики кажуть, що це перебування у ретельно контрольованому стані несвідомості.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.