Медики назвали продукти, які необхідно вживати людям з хворобами серця

13 Червень, 2017 - 13:00

Як кажуть вчені з університету Вашингтона (США), цукор, який міститься в меді, може активізувати білок, який відповідає за видалення з артерій людини клейких бляшок. Саме їх утворення призводить до атеросклерозу, а згодом і до більш серйозних хвороб серця, зокрема, інфаркту.

Вчені провели досліди на гризунах і встановили, що медовий цукор, який називається трегалоза, скорочує розміри атеросклеротичних бляшок: з 0,35 міліметрів вони зменшуються до 0,25.

Однак трегалоза міститься не тільки в меді: таку ж речовина мають в своєму складі креветки, лобстери і гриби. Ці продукти лікарі також радять вживати людям, схильним до захворювань серцево-судинної системи, пише newsyou.info.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

10:13
За даними Національної служби здоров'я України, 20% закладів, що подали заяви на укладення договорів із пацієнтами, - приватні клініки та лікарі-ФОПи.
18:25
Ознакою захворювання є погіршення пам'яті, коли забуваються насамперед поточні події.
16:35
Найчастіше харчі забруднюються поліциклічними ароматичними вуглеводнями (ПАВ), нітрозамінами (НА) та важкими металами.
10:27
Документ про повну вакцинацію дитини продають всього за 400, лікарняний - за 200, а довідку про вагітність - за 300 гривень.
09:52
Чим небезпечне вживання антибіотиків безконтрольно? Які ризики виникають, якщо їх не продаватимуть без призначення лікаря?
19:20
Брунькотерапія допомагає при багатьох захворюваннях, кажуть фахівці народної медицини.
18:02
Науковці змусили відступити смертельну інфекцію, врятувавши двох уражених нею людей.
10:26
Нейрофізіологи і дієтологи з Мерілендського університету запевняють: кава найкраще бадьорить між 9.30 та 11.30. А ідеальний час для еспресо - 10.30. Чому так?
12:32
Попри цілющі властивості березового соку, пити його можна не всім.
09:19
Вони просять у лікарів “придбати продукти, натерти спину, просто поговорити”. Тим часом інші люди, які справді потребують допомоги, змушені чекати.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.