Стало відомо, коли народжуються діти, які в майбутньому стають керівниками

13 Червень, 2017 - 17:15

Діти, народжені першими, на 24% частіше стають топ-менеджерами та займають керівні посади, аніж ті, хто народився другими, й на 28% успішніші за тих, хто народився третіми. Такі результати дослідження представили фахівці Інституту економіки IZA у Бонні (Німеччина), пише ko.ridna.ua.

Аналітичні дані фахівці пояснюють тим, що найстарші діти у родині із раннього віку беруть на себе роль лідера, намагаються бути більш емоційно стабільними, наполегливими, стають більш відповідальними й ініціативними. У підлітковому віці це проявляється у бажанні завоювати батьківську довіру. Тоді як молодші діти, за даними дослідників, зазвичай проводять на годину менше за книжками, ніж їхні старші брати й сестри.

Серед багатьох факторів впливу на те, що перша дитина є успішнішою, фахівці називають суворість батьків. За першою дитиною наглядають більше, вимагаючи слухняності, до неї ставляться суворіше. Коли ж народжуються інші діти – батьки стають менш вимогливими, вважають спеціалісти.

“Першу дитину можна назвати своєрідною “морською свинкою”, тому що до її появи батьки не мали досвіду виховання нащадків. Через це дорослі мають більше очікувань та вимог до неї. Пізніше старші діти займають домінантну позицію у стосунках із молодшими братами і сестрами”, – розповів доктор Фран Волфіш.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Медики кажуть, що він може спричиняти біль, запалення і перешкоджати зачаттю.
13:00
Що найбільше впливає на сповільнення чи пришвидшення темпів старіння?
11:00
Медики з різних куточків України розповідають про непросту боротьбу з пандемією. Вони кажуть: працюють на межі виснаження.
11:15
Оціночні дані вказують на існування від 350 000 до 1 000 000 вірусів, що здатні інфікувати всі хребетні організми на Землі!
11:00
Медики не радять пацієнтам постійно лежати в однаковій позиції.
17:00
Меланін зменшує вразливість шкіри до сонячних променів. А там, де пігмент лягає нерівномірно, утворюються плями.
11:00
Перегляд таких фільмів може як зруйнувати стосунки, так і додати їм більшої розкутості, кажуть сексологи.
20:00
Психологи кажуть, що в деяких людей навiть розвивається еритрофобія - страх зашарітися.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.