На вихідних цього робити не можна, інакше постраждає серце

18 Червень, 2017 - 13:01

Недосипання у будні дні, а головне, "відсипання" у вихідні виявилось небезпечним для здоров'я. До такого висновку дійшли фахівці Американської академії медицини сну, пише mydim.ua. Під час дослідження науковці проаналізували стан здоров'я тисячі осіб віком від 22 до 60 років. Їх цікавило кілька ключових фактів, мова про тривалість сну, періоди безсоння, стан серцево-судинної системи, психоемоційний стан учасників обстеження.

З'ясувалося, що ті, хто недосипав у будні й відсипалися у вихідні, мали проблеми із сонливістю та безсонням одночасно. Також, за словами фахівців, через нерегулярний сон втома накопичується, що виражається в підвищеній
тривожності, дратівливості і збільшенні ймовірності розвитку серцевих захворювань на 11 відсотків.

"Визначне значення для здоров'я людини має не лише той факт, скільки годин на добу вона спить, але й регулярність нічного відпочинку. Мова про ефективну профілактику, зокрема, серцевих захворювань", - говорить провідний автор дослідження Сьєрра Форбуш.

Схожі висновки зробили й фахівці з Бейлорского університету (штат Техас, США). Вони з"ясували, що нерегулярний сон і довгий відпочинок погано позначаються на концентрації уваги. Зокрема, студенти, які відсипалися у вихідні, е змогли швидко прийняти правильне рішення й гірше орієнтувались у просторі.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

15:00
Так сталося, що ще рік тому я їв усе підряд та зловживав солодощами і розпасся до 100 кілограмів, а наприкінці року “доробився” до гіпертонічного кризу. Лікарка, оглядаючи мене, оголосила вердикт: треба терміново худнути!
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації. Під час нього дитина може навіть 8-10 разів хворіти на ГРВІ. До речі, менше хворітимуть ті, у кого є братики та сестрички.
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації і кажуть, менше хворітимуть ті діти, у яких є братики та сестрички.
16:00
Дієтолог і травниця розповідають про користь і шкоду цієї ягоди.
17:00
Дещо фаталістичні думки науковця про наше харчування з погляду генитики.
18:30
Науковці твердять, що період найбільшого сексуального збудження між партнерами триває приблизно рік. Та це не означає, що сексуальна жага назавжди згасає.
13:00
Після операції подружжя почувається добре. Скоро їх випишуть додому.
12:30
Медики в Україні практикують використання при пологах небезпечних для стану дитини і матері методів.
12:00
Дуже важливо, щоби людині надали допомогу протягом перших 60 хвилин після початку інсульту.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.