На вихідних цього робити не можна, інакше постраждає серце

18 Червень, 2017 - 13:01

Недосипання у будні дні, а головне, "відсипання" у вихідні виявилось небезпечним для здоров'я. До такого висновку дійшли фахівці Американської академії медицини сну, пише mydim.ua. Під час дослідження науковці проаналізували стан здоров'я тисячі осіб віком від 22 до 60 років. Їх цікавило кілька ключових фактів, мова про тривалість сну, періоди безсоння, стан серцево-судинної системи, психоемоційний стан учасників обстеження.

З'ясувалося, що ті, хто недосипав у будні й відсипалися у вихідні, мали проблеми із сонливістю та безсонням одночасно. Також, за словами фахівців, через нерегулярний сон втома накопичується, що виражається в підвищеній
тривожності, дратівливості і збільшенні ймовірності розвитку серцевих захворювань на 11 відсотків.

"Визначне значення для здоров'я людини має не лише той факт, скільки годин на добу вона спить, але й регулярність нічного відпочинку. Мова про ефективну профілактику, зокрема, серцевих захворювань", - говорить провідний автор дослідження Сьєрра Форбуш.

Схожі висновки зробили й фахівці з Бейлорского університету (штат Техас, США). Вони з"ясували, що нерегулярний сон і довгий відпочинок погано позначаються на концентрації уваги. Зокрема, студенти, які відсипалися у вихідні, е змогли швидко прийняти правильне рішення й гірше орієнтувались у просторі.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.