Дієтологи назвали несподівані наслідки, до яких призводить споживання холодних страв

16 Червень, 2017 - 17:15

Дієтологи наголосили: температура їжі, яка надходить у шлунок, визначає час її травлення. Тепла їжа перетравлюється за 2–3 години, при тім відбувається якісний процес розщеплення білкових молекул на амінокислоти.

Тоді як прохолодна їжа проходить через шлунок удвічі швидше, а у кишківник потрапляють неперетравлені білки, які не можуть бути засвоєні організмом, пише mydim.ua. До того ж, за таких обставин відбувається розмноження шкідливих бактерій від неперетравленої їжі. В результаті розвивається дисбактеріоз, порушення обміну речовин і набір зайвої ваги.

Хоча фахівці зауважили, що морозиво чи холодні супи (в рецептах яких передбачається, що вони мають подаватися холодними) не не зашкодять. Якщо не надто ними захоплюватись. 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Щодня з прогулянки моя дитина приносить каштани, які трохи рано цього року почали падати. Я думала викинути, а мама каже, що з них можна робити ліки -- десь читала про це.
"Розкажіть, яка різниця між грипом і парагрипом? Мені поставили саме такий діагноз -- парагрип, маю температуру 38 -- 39 градусів, болить горло, сухий кашель, відчуваю загальну слабкість".

Новини

09:03
ВООЗ рекомендує розширити програму «Доступні ліки» в Україні та додати ще кілька груп медикаментів
07:47
Дітей оточує реклама продуктів із високим вмістом жирів, солі та цукру. Лише в половині з 53 країн Європейського регіону ВООЗ було вжито заходів щодо обмеження такої реклами.
23:46
Дослідники з Національного університету Инчхона (Південна Корея) проаналізували склад 39 зразків харчової солі і виявили у 36 з них мікропластик.
22:12
Згідно з графіком ефективної температури по показнику Міссенарда, в Україні на цьому робочому тижні, 22-25 жовтня, очікуються субкомфортні та дискомфортні погодні умови.
13:34
Хвора жінка перебуває в лікарні у важкому стані.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.