Фахівці назвали дієту, яка найкраще посилює обмін речовин і швидко позбавляє жиру

18 Червень, 2017 - 14:01

Вегетаріанська дієта ефективніше знижує вагу, ніж звичайні низькокалорійні дієти. Про таке йдеться в новому дослідженні, опублікованому в «Journal of the American College of Nutrition». Фахівці виявили, що відмова від м"ясних продуктів сприяє
покращенню обміну речовин та зменшенню відкладень жиру.

«Втрата м'язового жиру покращує метаболізм глюкози й ліпідів, що особливо важливо для людей з метаболічним синдромом і діабетом 2 типу», - говорить провідний автор дослідження доктор Hana Kahleova.

У дослідженні взяли участь 74 пацієнта з діабетом 2 типу. Половина з них дотримувалась вегетаріанської дієти, інша частина - антидіабетичної, пише visti.pro. Вегетаріанська дієта складалася з овочів, зернових, бобових, фруктів і горіхів, а
також однієї порції нежирного йогурту в день. При тім раціони обох груп були обмежені 500 кілокалоріями в день. 

У результаті вчені виявили, що вегетаріанська дієта майже вдвічі ефективніше знижає масу тіла, ніж звичайна. Крім того, вони з'ясували, що обидві дієти викликали зниження рівня підшкірного жиру, проте вегетаріанський раціон сприяв більшому зменшенню внутрішньом'язового жиру.
 

Читайте також:

Тема дня

Японські науковці дійшли висновку, що жоден інший продукт не має такого позитивного впливу на фізичний та психічний стан людини, як риба.
26 червня - Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу
Історія боротьби з розповсюдженням наркотиків або, принаймні, спроб якось контролювати їх обіг налічує вже майже 100 років.

Новини

13:02
Фахівці з Гарвардської школи богослів'я в США впевнені, що спорт компенсує релігійні потреби людини
12:01
Деіякі люди вживають мега-дози вітаміну D, через що у них виникає ризик каменів в нирках і навіть раку
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.