Фахівці назвали дієту, яка найкраще посилює обмін речовин і швидко позбавляє жиру

18 Червень, 2017 - 14:01

Вегетаріанська дієта ефективніше знижує вагу, ніж звичайні низькокалорійні дієти. Про таке йдеться в новому дослідженні, опублікованому в «Journal of the American College of Nutrition». Фахівці виявили, що відмова від м"ясних продуктів сприяє
покращенню обміну речовин та зменшенню відкладень жиру.

«Втрата м'язового жиру покращує метаболізм глюкози й ліпідів, що особливо важливо для людей з метаболічним синдромом і діабетом 2 типу», - говорить провідний автор дослідження доктор Hana Kahleova.

У дослідженні взяли участь 74 пацієнта з діабетом 2 типу. Половина з них дотримувалась вегетаріанської дієти, інша частина - антидіабетичної, пише visti.pro. Вегетаріанська дієта складалася з овочів, зернових, бобових, фруктів і горіхів, а
також однієї порції нежирного йогурту в день. При тім раціони обох груп були обмежені 500 кілокалоріями в день. 

У результаті вчені виявили, що вегетаріанська дієта майже вдвічі ефективніше знижає масу тіла, ніж звичайна. Крім того, вони з'ясували, що обидві дієти викликали зниження рівня підшкірного жиру, проте вегетаріанський раціон сприяв більшому зменшенню внутрішньом'язового жиру.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

З кожним роком в Україні з'являється все більше людей, які мають проблеми із зором. За підрахунками МОЗ, у кожної п'ятої дитини в Україні -- нездорові очі.
Люди, які лише півгодини сплять удень, рідше потерпають від стрибків артеріального тиску і більш продуктивно працюють
Такого висновку дійшли вчені з Греції, дослідивши зміни фізіологічних параметрів майже 4000 осіб середнього віку, які потерпають від артеріальної гіпертензії.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.