За кольором очей можна визначити схильність до хвороб

17 Червень, 2017 - 17:02

Дослідники з США повідомили, що їм вдалося довести, що колір очей може розповісти про схильність людини до різних захворювань.

Взаємозв'язок між кольором очей і хворобами була виявлена ​​в результаті глобального дослідження, яке провели вчені. Вони вели спостереження за добровольцями з різним кольором очей, а також вивчили їхні медичні карти.

Виявилося, що люди з блакитним, світло-зеленим або сірим кольором очей мають підвищену чутливість до сонячного випромінення. Тож вони набагато більш схильні до ризику виникнення такого захворювання, як меланома, повідомляє neboley.com.ua.

Також, за словами вчених, така пігментація здатна негативно позначитися на сітківці очей, оскільки збільшується шанс на її пошкоження. У підсумку це призводить до погіршення зору з віком. В цілому, у таких людей набагато частіше бувають проблеми із зором. Ті, у кого темні, коричневі очі і темні відтінки зеленого, в зрілому віці також набагато частіше страждають від катаракти. Крім того, ці кольори очей говорять і про підвищені ризики появи вітіліго.

Крім того, вчені відзначають, що у людей з темним кольором очей найгірша сприйнятливість до спиртного, а у світлооких людей ризик появи залежності набагато нижчий.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

13:00
Чому захисний засіб провокує висипання на обличчі та як цьому зарадити?
12:00
Ця патологія доволі поширена навіть у підлітковому віці, кажуть фахівці.
13:00
Незрозумілий висип на шкірі - лише одна з причин, щоби пройти перевірку на наявність цього захворювання.
11:00
В Україні дедалі частіше роблять операції з трансплантації. А як довго чужі органи можуть функціонувати в новому організмі?
14:00
Дієтологи кажуть, що основний складник куті - дуже цінний для здоров'я. Утім вживати його можна не всім.
11:10
Це неприємне відчуття нерідко стає наслідком святкових частувань.
11:00
Приватні клініки записують у чергу на щеплення від коронавірусу китайським препаратом компанії Sinovac.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.