Доведено надзвичайну користь цього напою для чоловіків

18 Червень, 2017 - 17:01

Зелений чай сприяє мобілізації розумових здібностей, зокрема вчені довели такий вплив на представників сильної половини людства, пише zdorovia.com.ua. Цей напій покращує пам'ять, загострюючи сприйняття, запевняють спеціалісти.

У дослідження взяли участь добровольці, яких розділили на дві групи. Учаники однієї тестували екстракт зеленого чаю, а в другій групі - напій з плацебо. Після цього добровольцям провели МРТ-сканування, під час якого учасники експерименту виконували завдання на запам'ятовування. Виявилось, що в тих, хто пив зелений чай, підвищилася активність дорсолатеральної
префронтальної кори, яка відіграє важливу роль у роботі робочої пам'яті, забезпечує фокусування уваги й відповідає за рішення поставлених завдань.

Вчені з'ясували, що такий ефект спричиняють поліфеноли типу галлата епігаллокатехін (різновид катехина), що містяться у зеленому чаї.
 

Читайте також:

Тема дня

Японські науковці дійшли висновку, що жоден інший продукт не має такого позитивного впливу на фізичний та психічний стан людини, як риба.
26 червня - Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу
Історія боротьби з розповсюдженням наркотиків або, принаймні, спроб якось контролювати їх обіг налічує вже майже 100 років.

Новини

13:02
Фахівці з Гарвардської школи богослів'я в США впевнені, що спорт компенсує релігійні потреби людини
12:01
Деіякі люди вживають мега-дози вітаміну D, через що у них виникає ризик каменів в нирках і навіть раку
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.